• Krátkometrážní

Dr. No (1962)

Naprostý průměr, jediné co musím vyzdvihnout je prostředí. Moje pocity naprosto vystihl komentář od Radka99.

Sběratel kostí (1999)

Taky se spíš přikláním k tomu průměru, ale od 4 hvězd to nemělo daleko. Jenom tomu TO něco chybělo. Za hrůzný dabing a občasnou nudu nemůžu jinak než 3 hvězdy.

Obr Dobr (2016)

Nuda, nuda, nuda a jenom nuda. Film, ve kterém se prostě nic nedělo, nijak neubíhal, nijak mě nevtáhnul do děje a byl celkově nijaký. Nejvíc mě na celém filmu udivilo to, že ho režíroval Spielberg. Jak už tu psal Spiker01, S.S. střídá zajímavější náměty s těmi méně zajímavými, ale až takhle nezajímavý námět a provedení jsem opravdu nečekal. Pro děti to bude určitě zábava, ale pro celou rodinu to nebude.

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Co říct, jelikož momentálně dokoukávám klasiky tak tohle je jedna, která mi neustále unikala. Rodinná pohoda. Neurazilo, ale žádný wow efekt se taky nekonal. Dětem se to bude opravdu líbit, dospělým to má také nejspíš co nabídnout, ale jak už jsem řekl...klasika, nic víc-nic míň EDIT: zpětně musím dodat, že na ty 4 hvězdy to možná ani není a to z důvodu příliš dlouhé stopáže, která tomu jen ublížila, ale hodnocení prozatím měnit nebudu

Podfukářky (2019)

Konečně něco co mě opravdu rozesmálo. Od dob Melissy z Drsňaček první film co je aspoň na podobné úrovni, ale Melissa je Melissa a tu nikdo nepřekoná (i když Rebel je taky bezvadná!).

Dva v tom (1995)

Celý film se nesl v příjemném rodinno-romantickém duchu. Divím se, že jsem Dva v tom nikdy dřív neviděl a dokonce film ani neznal. Po herecké stránce mi tam připadali všichni úplně v pohodě, ale nejvíce se mi líbila Joan Cusack. Byl jsem rád, že Goldbluma vidím taky v nějakém jiném filmu než Jurský park a taky za Williamse (ten je moje srdcovka). Jak už tu jeden uživatel psal, tak ty fotky na konci filmu, když byli herci miminka hodně potěšili. Jediné co bych vytkl je konečná rodící scéna, kterou si mohli odpustit. Slabší 4 hvězdy. .))

Tajemná řeka (2003)

Devadesatkova kvalita, nikdy nezklame!:)) EDIT: Aha, az ted jsem uvidel, ze je to z roku 2003:))

Okamžik zlomu (2007)

Tohle mě dostalo, jakože fakt dostalo. Hlavně co se týče atmosféry a celkového napětí. Sice to není můj typicky oblíbený žánr, ale jakožto thriller to u mě boduje na 5* a podcenil bych ho kdybych je nedal.

Společnost mrtvých básníků (1989)

Dost na hraně mezi 4 a 3 hvězdou. Celkově jsem z toho byl zklamaný hlavně kvůli úplně jinému očekávání. Čekal jsem, že to bude hodně silné drama, ale spíš to byl takový hezký motivující příběh, který teda pro někoho měl bohužel i smutný konec...