• Krátkometrážní

Holičství 2 (2004)

Jak vidím ostatním se to moc nelíbí.Mělo to docela hezkou zápletku, ale už po sté ohrátou. Jinak v tomhle filmu nevidím nic špatného až na scénář, ale co k tomu dodat prostě klasický černošský film tentokrát v prostředí holičství s Ledovou Kostkou v hlavní roli.A moje obvykle oblíbená Quuen Latifah tady byla za velkou krávu!! :DD

Trestná lavice (2005)

Tento film u mě vyvolal mrak divných pocitů a odpor byl jeden z nich.Do tohohle jsem šel kvůli tomu hodnocení a taky Sandlerovi.Nevím čím to bylo snad to, že jsem se u toho ani jednou nezasmál?! Ano to je možná ono, ale také v tomhle filmu velice debilní Chris Rock, který mě štval (v tomto filmu) vždy a na každém rohu.Jinak se ztotožňuji s každým komentářem od uživatele, který dal 3 a míň hvězdiček.

Na pokraji slávy (2000)

Velice na hraně, ale 4* to má!Kate Hudson v tomhle fimu byla okouzlující a vše co k tomu patří.Skupina Stillwater se mi nelíbí ani normálně takže jsem nic moc neočekával a taky jsem toho kromě Kate Hudson,dobré začátku a Jimmyho nic nedostal.Možná, kdyby to vidělo víc lidí bylo by to hodnocení objektivnější. :) Zase nemůžu říct, že by to bylo něco úděsného, ale chyběla tomu jaká si jiskra.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Až moc dokonalé a uhlazené na to aby to u mě mělo 5*.Samozřejmě se s tímhle tématem skvěle vypořádal režisér a také hlavní herec Whishaw moc hezky ztvárnil našeho sériového vraha.A takové třešničky byly Dustin Hoffman a Alan Rickman.

Tina Turner (1993)

Nejlepší životopisný film, který jsem viděl.Doporučuji i těm, kteří životopisy moc nemusí.Hlavně Angela byla moc úžasná a tahle role ji perfektně sedla a jsem rád, že ji nakonec nehrála Whitney Houston. :) A byly tam krásně zasazené písničky, kterýma se nepřehánělo.

John Wick (2014)

Když si říkám jak dlouho ho mám v chci vidět chce se mi brečet! :D Je to tak super film....takový už jsem dlouho neviděl!Keanu vypadá pořád mladě a ohánět se umí taky pořád!Škoda jen, že ten Leguizamo tam byl takovou chvíli.

Táta je doma (2015)

:DDD Byla to fakt velká sranda a hodně jsme se smál, ale sem tam i docela trapné.Kvůli hercům a tomu, že chci spíš tomuto filmu přilepšit dávám 4 hvězdy, ale fakt jen s odřenýma ušima.Ferrell i docela válel na svůj věk :D a to samé i Wahlberg. Jo a věděli jste, že rodina Wahlbergů má svůj vlastní řetězec fast-foodů s burgrama?

Muži, co zírají na kozy (2009)

Tak tenhle film jsem pořeboval! Fakt svěží a řekl bych, že i dost originální. Ewan i George jsou skvělí a fakt mě baví a Kevin je jak si až moc divný což se mi vůbec nelíbilo, ale to bylo asi jediné mínus tohoto filmu.

Thelma a Louise (1991)

Kdo neviděl okamžitě doporučuji shlédnout. Chcete mít skvělý dramatický zážitek, trochu toho humoru a skvělou jízdu se dvěma bláznivýma ženskýma? Zní to jako dokonalý film? Ale vůbec ne, je to totiž lepší :) Ridley to vážně zvládl a Brad Pitt taky válel :)) Susan Sarandon v neodolatelné roli a Geena Davis tomu dodává všechno, co by jinak chybělo! Ve skutečnosti pro mě asi nejlepší devadesátkový film. Legendy jménem T a L!