• Krátkometrážní

Byla to divoká noc (2015)

Možná kdyby místo Anthonyho hrál James Franco asi by to taky mělo lepší úroven...

Hardball (2001)

Tento film je non-stop v televizi každý čtvrtý víkend ho vždycky uvidím a hele na to já ho tu nemám ohodnocený.Jinak za to jak si u něho jde pěkně odpočinout je to u mě fakt jednička na víkendy.

Steve Jobs (2015)

To co jsem ted viděl se mi až moc nepozdává!Hned ze začátku film, neměl se náhodou Michael Fassbender víc podobat Stevu Jobsovi než sobě? Tohle mě na tom filmu vážně zarazilo asi nejvíc a už jen proto říkám, že minulý Jobs byl lepší.Jinak skvěle režírované a scénář taky výborný, ale víc se mi líbil takový průběh jeho životem, který byl v předešlém filmu.Tento film začal asi hned nějak od prostředka a do konce se taky nedostal no hrůza.Kvůli dalším okolnostem jsem byl donucen tímto filmem přidat čtvrtou hvězdu.

Vetřelec (1979)

Uznávám, že v roku 1979 to musela být nadčasová záležitost, ale neviděl jsem v mém watch listu víc opomíjený film než Vetřelec a jednoho dne si říkám tak a ted nastal ten čas kdy si pustím jeden z prvních filmů co jsem si přidal do watch listu.Musím říct, že hezky začínal a trochu jsem myslel, že se budu bát, ale ani ne....strašně se mi to ted plete s tím Prometheem, kterého jsem viděl asi čtyři dny po Vetřelci. Waever vskutku mladá, ale okouzlující; vážně nikdy nebude.Její vlasy vypadají jak kdyby proskočila keřem a potom jí ještě někdo protáhl zavřenými dveřmi.Sám za sebe říkám kultovní film, ale dnes nemá už co nabídnout.

Prime (2005)

Po dlouhé době originální romantická komedie!!Normálně jsem byl překvapený říkal jsem si aha tohle bude další "komedie" kterou zabiju nějaký ten čas.....ne opak tohle je skvělá rom-com s galantní Umou Thurman a výtečnou Meryl Streepovou.

Milionový závod (2001)

Pro mě jedna z nejvtipnějších záležitostí všech dob. EDIT (3.5.2019) : Nečekal jsem to, ale neustále vtipné a přesné. Nějaké moje dříve oblíbené komedie mě omrzeli viz. Varhouni, ale tahle pořád vede!

Vybíjená (2004)

Vždycky mám rád, když ho o víkendu dávají v TV vždycky si tak připomenu jak je to super film a odpočinu si u něho.Nic tomu nechybělo!Nejlepší herecká úloha Vince Vaughna a Ben Stiller se ani náhodou nedržel v pozadí.Dřív jsem se u toho smál jak nikdy ted je to spíš na odpočinek a na vzpomínání a ještě z nostalgie tomu musím dát 5* bez přemýšlení.

Podfukáři (2013)

Nevím čím to je obyč. film o neobyčejných kouzelnících.Stejně se na něj pořád dívám v TV už snad po třetí.Strašně mi sedí herci do rolí.Největší bomba pro tento film a pro mě je Isla Fisher, kterou jsem si velice oblíbil jen škoda, že už nebude hrát ve dvojce(největší zklamání roku).Trošku se to vymyká stylu Iluzionista nebo Dokonalý trik a konečně to přináší kouzla do moderní doby což jsme zatím vidět nemohli, protože již zmíněné filmy jsou všechny historické.Ano říkám 100% si to zaslouží a za ten konec.....nechápu jak někdo může cloumat hlavou u konce Dokonalého triku, protože tohle se mi zdá ještě mín předvídatelnější!

Let číslo 93 (2006)

Mysle jsem, že to bude spíš víc o tom co se děje v letadle a né mimo letadlo to už si dokáže představit asi každý, ale to co se dělo v tom letadle to už je pro mě problém.Protože jsem si nečetl popisek velice jsem doufal, že to bude o tom co se dělo v letadle.Posledních 20 minut tento film zachránil od udělení tří hvězd.

Cyberbully (2011) (TV film)

Asi mám u všeho opačné názory než většina, ale aspon jsem jiný!No já jsem to té Emily Osment teda vůbec nevěřil a kvůli ní celý film pohořel u mě.