• Krátkometrážní

Vykolejená (2015)

Mezi třemi až čtyřmi hvězdičkami.Asi bych hned dal čtyři, ale je to moc dlouhé a plné nudy!

Anna Karenina (2012)

Zase tak epické to nebylo jak se píše na plakátech.Spíš to bylo o nudné lásce se skvělou Keirou.Snad poprvé přidávám hvězdu za dekorace,oblečení a líčení.Jinak průměrná rom-com obohacená o historický prvek a znamý knižní příběh.

Co ty jsi za číslo? (2011)

Za originalitu dávám pět hvězdiček.Tento film se mi nějak zvláštně líbil.Nevím čím to bylo možná mojí oblíbenou Annou Faris.Prostě se mi to sakra líbí!

Nevyhrožuj (1996)

Zvláštní film!Jako pořádně ani nevím o čem to tak mohlo být.Taková ta černá parodie co si neustál hraje na trapnou až to někdy může být i vtipné.Ti co mají rádi parodie tak to asi berou jako poklad, ale bohužel já ne takže hezké 3 hvězdičky a víc ani Ťuk.

Co horšího se může stát? (2001)

Po tom co jsem dnes a včera viděl krásné čtyři hvězdičky.Mě se tento typ komedií líbí a mám je rád už pěkně dlouho!Byl to jasný výběr, když tady hraje Martin Lawrance a DeVito.

Spící agent (2015)

Bylo to dlouhé a těžké rozhodování.Dospěl jsem k tomu, že to fakt na čtyři * nebylo i když tam hráli moji oblíbení herci.Je to taková ta blbost kterou dávají večer v TV.

Showtime (2002)

Nebudu říkat, že je to hodně dobrá komedie protože není, ale na zabavení není vůbec špatné. Murphy dělá blbečka a Niro je nucen se na něho dívat.Dohromady to dává dobrou dvojku u které se snad až tak nudit nebudete.Nechápu hodnocení * hvězda a odpad!!

Resident Evil: Odveta (2012)

Prostě Resident Evil jeden z malinké hromádky hororů které mám rád.Milla zase září a je skvělá.Bez ní by tato série nebyla tak úžasná ani kdyby ji zahrála Kate Beckinsale nebo kdokoli.Konečně netrpělivě očekávám poslední díl a chci vidět jak to skončí.

Norbit (2007)

Neskutečně jsem si tenhle film užil a prosmál jsem ho celý a o tom jsou komedie nebo ne?