• Krátkometrážní

jOBS (2013)

Ashton Kutcher krásně zakončil svoje herectví!Tou nejlepší rolí z jeho filmografie krásně odešel a zároven ztvárnil jednoho nejlepších lidí planety.Po skončení jsem nad tím tak hodinu přemýšlel fakt úžasné a trochu se to tu podcenuje!100%

Vysloužilí lvi (2003)

Jako fakt jsem myslel, že mě tento film dostane, ale.......Někdy mívám takovou otázku ty jo to fakt začíná dobře další adept na top 10, ale při tomto filmu jsem si to neřekl ani jednou!Oblíbení herci,hezká příroda a jinak fakt nic!

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Nejhorší a velice zbytečný díl ze všech a zbytečná se mi zdála i trojka v které jsem velice doufal, že ji už promění!

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Pro mě rozhodně nejlepší díl celé série oproti první části, která byla zase nejhorší!Konečně jsem se dočkal její proměny v upírku a myslím, že dobrý tah mohlo být nechat ji proměnit už v třetím díle.Docela mě naštvalo jak proběhlo to její seznamování s tím, že je upírka a také růst té její dcery.Velice vydařený byl i konec kvúli, kterému jsem přidal hvězdu.Fakt nevěřte tomu co se o této sérii říká já jsem tomu věřil až do teď a udělal jsem chybu!Není to vúbec špatné pro ty co mají rádi takové ty kouzelnické fantasy filmy a taky počítejte s tím, že je to film pro puberťačky!

Kamarád taky rád (2011)

Vlastně asi nejoblíbenější rom-com. Film nádherně utíká, nenudím se u něho spíš naopak mě velice baví. Sympatičtí oba hlavní herci. Scénář mě nijak nevadil, i když místem bych něco upravil. Celkově film působí moc dobrým dojmem a i po shlédnutí jsem na něho dlouhou dobu ještě myslel.

Lov lososů v Jemenu (2011)

Kokotina, která se podle mě tváří jako vtipný,roztomilý,romantický a zábavný film.Ano je to veliká blbost!Totálně hrozná až neuvěřitelně blbá zápletka, která prostě ......kokotina.Dále debilita a dále dobří herci a dále debilita.Nedoporučuji!!!!!

Kniha džunglí (1967)

Perfektní,perfektní a ještě musím perfektní a dále prostě perfektní.Pro mě nejlepší film od Disneyho!Pro ty kritiky kterým se to nelíbí......ZRUŠTE SI ÚČET!

Dárek z lásky (2004)

Na vánoce až moc depresivní a kdybych si to opustil o vánocích asi bych si je úplně zkazil.

Základ rodiny (2005)

Musím říct, že na po prvé průměr na 3 hvězdičky a nic víc, ale pak jsem na tento film narážel čím dál tím víc a začal se mi líbit.Hodnocení jsem samozřejmě změnil na čtyři hvězdičky kvůli té krásné vánoční atmosféře a taky prostě Diane Keaton...

Pár nenormálních aktivit 2 (2014)

Jednička o 100% lepší!Aspon že zůstal hlavní herec Marlon.Je tu i málo vtipů u jedničky jsem se smál každých pět minut tady se můžete zasmát tak celkově třikrát.U jedničky jsme se třeba i bál, ale prostě dvojky nic.Taky je druhý díl takoví přícuc k jedničce kterej v sobě už nic nemá!