• Krátkometrážní

Trable o Vánocích (2015)

Dost nekonkrétní obsah a popis filmu, který je tu napsán!Čekal jsem něco hezkého vánočního nedostal jsem ani jedno.Ano bylo tu spousta dobrých herců a kdyby tomu tak nebylo šlo by zdejší hodnocení ještě dolů.Jako vánoční film na vánoční atmosféru bych to nedoporučoval.

Řidič slečny Daisy (1989)

Nebylo to kdo ví jak úžasné....co na tom ostatní vidí vždyt je to strašný průměr neviděl jsem tam nic jak kdybych se díval do zdi!Prostě lidi je to blbost, která se nějakým zvláštním způsobem až moc proslavila.

Tygr a drak (2000)

Vlastně nevím co si mám o tomhle filmu myslet!Na jedné straně to nebylo vůbec špatné a nudné a na druhé ty lítací efekty byly hrozné!Fakt zmatený divnofilm, který je dobře natočený a má hezký scénář!

Dnes neumírej (2002)

Nebudu vám lhát a tak řeknu že je tohle moje nejoblíbenější bondovka vůbec.

Spectre (2015)

Dlouho jsem se rozhodoval, ale řekl jsem si že je to fakt blbost!Bondovky jsem nikdy neměl moc rád i přesto jsem jim dával možnost se u mě předvést.A tato bondovka toho nevyužila a spíše mě zpět vrátila v přesvědčení, že se u bondovek budu nudit i nadále. Abych to jen nekritizoval měl tento film i dalších spoustu plusů, ale spíš 50/50.

Vyfič! (2009)

To se mě hodilo krasné ukončení dnešního dne!Plných 100% není co řešit vše se mi líbilo.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

To se stává že chcete něco točit a točí teto a ani nevíte co to má být!No a tady se mi to zrovna líbilo.Ani jsem nevěděl že to má 130 minut, když jsem to zjistil úplně jsem se lekl.Uběhlo to strašně rychle a vůbec jsem se nenudil!Lily Collins se začíná vybarvovat a rozhodně bude mít vydařenou budoucnost.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Ten trapný začátek v letadle, ano jenom kvůli tomu jsem strhl jednu hvězdu! Jinak k tomu nemám co dodat film skvělý po všech stránkách, ale ten začátek.....udělat tak trapnou scénu jen aby navnadila lidi do kin je ubohé!

Miluji tě k sežrání (2005)

Ani to nedokázalo navodit vánoční atmosféru.Nedává to smysl a ani se mi to nelíbí!A kvůli nudě to šlo už o další stupen dolů!Jediný kdo se mi tam líbil byla ta Anna Faris, která byla chvílemi i vtipná a úchylná.