• Thriller

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018) odpad!

Velmi jasně předvidatelný děj a po zhlédnutí traileru vidíte vše co je ve filmu podstatné. Myslel jsem, že letos bude nejhorším filmem Věčně tvá nevěrná, jenže tohle ji hravě strčí do kapsy rovnou dvakrát a pozor ještě nás čeká druhá půlka roku. V tomto případě, řídkost scénáře herci těžko mohou zachránit, bohužel Tomáš Svoboda je dějem vede prvoplánově a naprosto předvidatelně. Říkáte si a teď se to nějak zašmodrchá, ale ono nic až přijdou závěrečné titulky. Tenhle film mohl vznikout asi i bez režiséra a scéneristy a to z poloviční né-li třetinový čas a byl by úplně stejný.

Pepa (2018)

Už dlouho jsem nebyl v takových rozpacích! To je tak amatérské. Jako kdyby to natáčela okresní televize s tím, podívejte a to je Suchoš a taky tu máme Koháka a Bendovou. Díval jsem se co má pan Novák za sebou a to je jeden průser za druhým. Jak někdo mu může dát peníze na další film? Vždyť kdyby to byl chirurg tak má na kontě 4 mrtvoly, šel by k němu někdo další na operaci?

Manžel na hodinu (2016)

Mě na tom vadí, že ubylo chytrých forků a ty nahradili výkřiky "kurva" "vole" atd... Tím to pro mě je méně vtipné a horší než jednička. Chápu , že pro někoho to vtipné je. A dál jsem čekal promyslenější zápletku, první půlka filmu nejede druhá jakš takš a na Matáska se zapomělo. Pro mě to fakt kvality jedničky nedosahuje a je to prostě mimo.

Pohádky pro Emu (2016)

Krásné, po dlouhé době pozitivní záblesk na českém filmovém nebi. Skvělé herectví a opravdová filmařina, je to namícháno tak akorát. Rozhodně bych něco takového nečekal od režiséra s teprve jedním filmem na kontě. A ještě bych dodal poslední věc opravdová rodinná komedie, která to rodinná nemá jen v nápisu na plakátu.

Bláznivá pětka (2016)

Nevím kam to zařadit , každopádně je to perfektní komedie. Možná bych to přirovnal k Fakju pane učiteli ale má to určitou jemnost a takový ten zábavný esprit co mají francouzské komedie. Je to čistá kino zábava, která rozhodně neurazí a scény z filmu se každému budou vybavovat dlouho potom co film viděl.

Božská Florence (2016)

Meryl je naprosto úžasná. Skvěle jsem se bavil.Připadal jsem si jako bych nastoupil do rychlovlaku, film neuvěřitelně odsejpá. A ještě je třeba vypíchnout Hugha Granta ten herecky opravdu nikdy nezklame.

Le Week-End (2013)

Skvělé velmi citlivé a přitom úsměvné. Velmi dobrý film.

Sezn@mka (2016) odpad!

Bylo to dost příšerny. Tím se k tomu již nikdy nebudu vracet.

Pařba v Pattayi (2016)

Ano, je to pařba jak už jsme tolikrát viděli ve Vegas v Hong Kongu a jinde...Ok věděl jsem na co jdu ale že to pošle k zemi příšerný dabing to jsem nečekal. To už google to přeloží líp aby tam zůstal vtip. Dabingem se distributorovi úspěšně podařila sestřelit dobrá polovina všech vtipu co tam jsou.

Jak se zbavit nevěsty (2016)

Na filmu je skvělé to, že netrvá dvě hodiny. To kdyby bylo, tak to bude nesnesitelná tortura. Je to páte přes druhé a nedává to smysl. Hercké výkony jsou více než najivní a dialogy psal někdo v jižní americe. Představte si romatickou večeři s člověkem od kterého očekávate, že vás požádá o ruku. A rozhovor se točí jen o tom jak se syn poblil v restauraci a jak bylo vtipné to umívat. O tom se bavíte nad jídlem v očekávání romatické chvilky. Z hudby máte pocit, že proniká z jiného sálu kde běží nějaký historický film. Tohle bylo fakt moc