• Thriller

Pat a Mat ve filmu (2016)

Tedy, musím ocenit tu hravost a dětskost , která je stále přítomna v příbězích. Je z toho jasné, že je to vyrobené opravdu s nadšením a ne pro to aby to bylo. Je to poctivá práce, kéž by takových poctivých věcí bylo více.

Dvojníci (2016) odpad!

Film mi přinesl nečekanou podívanou. Zhruba v půlce kdy jsem zjistil, že to opravdu už lepší nebude jsem se začal dívat po ostatních divacích. Pohled na zděšené tváře, které hledaji něco čemu by se zasamáli byl opravdu úžasný.

Už teď mi chybíš (2015)

S tímhle filmem mám problém, ten film se utápí sám v sobě. Kdyby mi to někdo vyprávěl tak se hned musím zeptat. To je vše ? Nějaký závěr? Jasně smrt je krutá, to tak je , ale o tom je natočeno mnoho filmů a lépe. Tohle mi přijde pojďme natočit něco co rozpláče.

Kyky Ryky a pár vajec (2015)

Docela nás to pobavilo. Děj je děcky průhledný, ale to asi tak má být, když je to pro děti. Rozhodně bych ale řekl že to z hlediska animace a líbivosti postav patří k tomu lepšímu.

Padesátka (2015)

Pro mě to bylo zklamání, že to bylo tak nějak o ničem. Určitě je tam vidět talent který v Kotkovi je ale jinak ten film jsou jen hlášky a děj nějak pokulhává.

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

je třeba se na to dívat jako na Kameňák pokud to srovnám s předchozimi tak Vánoční je suverené nejhorší ani Novák ani Brabec nepochopili, že Kameňák není jen tupě natočení nějkých vtipů.

Aldabra: Byl jednou jeden ostrov (2014)

Viděl jsem ve 3D a je to skvělé, skvělé. Jesem hrdý, že takový film vznikl rukou českých tvůrců. Je to opravdu unikátní podívaná. Komentáře Kaisera je někdy více než by bylo třeba, ale dá se.

Pařížská blbka (2015)

Nabízí se srovnání s Boratem, ale Blbka je taková nenucenější a méně "kameňáková" . Z pohledu muže mi to k té , ženě a ženské logice tak nějaka sedí více prostě něco jako blbá blondýna (Camilla není blondýna). Možná jsem šovinista ,ale kralovsky jsem se bavil. Ten film neni nic světaborného prostě průměr, ale Camille tomu dává takový zajímavý něžný rozměr proto 4 hvězdy.

Život je život (2015)

Velká chyba je paradovat Jamese Bonda, když neumím natočit ani českého policajta. Bohužel pokud je vše postaveno na tom jak si česky policajt představuje že je Bond a obojí je blbé tak fakt nevim co tím kdo chtěl říct snad jedině podívejte se na Muže z Ria. Pokud tohle dám pryč tak nám zůstane pár hlášek, které jak bývá zvykem jsou obsaženy v traileru a jinak kde nic tu nic. Jo a všimněte si těch 3 traileru až na potřetí se tvůrcum povedlo vše sestřihat tak aby z toho nečišela trapnost a divák měl pocit, že jde na pěkný film. Bohužel první dva odpovídají více realitě.