Drsný časy (2005)

Bale zahral dobrého blázna ktorému občas kvalitne preskočí a ničí všetko čo vidí. Bývalý ranger naspäť v civile ktorí si chce nájsť prácu aby si sem mohol priniesť mexickú ženu, ale okolnosti to nedovolia lebo mu hrabe.

Vlk z Wall Street (2013)

Leonardo teda predviedol ako to chodí na Wall Street, koks, rôzne iné drogy, k..vy, penáze, penáze, penáze. Film je dosť dlhý ale za to je tam stále vela zábavy a vela žien a vela marketingových ťahov ako zbohatnúť a mínať to zas na k..vy a koks. Po filme som zostal zaseknutý, lebo to bola ozaj paráda.

Prokletý ostrov (2010)

Treba pozorne sledovať, občas sa zabaviť na psychošoch ktorí na ostrove sú, vychutnať si Leonardov skvelý herecký výkon ako je v beznádeji na ostrove a nevie čo je pravda a na konci filmu kde sa všetko vysvetlí ostanete zaseknutý, poprípade poznačený na 2 hodiny. Dokonalé.

Zmizení (2013)

Tento film vás vtiahne do danej situácie a tá je že vám zmizne dcéra a vy si neviete pomôcť lebo podozrivý je zaostalý dement. Herecké výkony skvelé, Hugh sa do role otca ktorí je zúfalý fakt zažral a Jake ako policajt s bohatou minulosťou a vysokým IQ tiež zažiaril. atmosféra je stále napätá a to preto lebo stále niečo čakáte za rohom alebo v nejakom kufry.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Skvelé príbehy ktoré sa spájajú do jedného velkého, dobre premyslené a dobrý herci v dobrej miestami napínavej atmosfére. Tento film si musí pozrieť každý, aby videl ako to chodí v podsvetí.

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Síce to není niečo extra ale keď ste v zóne s partiou na byte tak sa smejete všetkému a to poriadne pre to dávam 4 hviezdičky, toto je skôr taký párty film.

Rain Man (1988)

Neuveriteľný výkon Dustina, ja som mu fakt veril že je autista, ani neviem ako by som to mal dalej komentovať lebo toto by som doporučil každému nech si to pozrie. Dustin sa na túto rolu dlho pripravoval a je to vidieť, zahrané úžasne aj sa pobavíte aj zostanete zaseknutý z toho jaké to je byť autistom.

Nespoutaný Django (2012)

Najlepší western aký som kedy videl, síce trochu dlhé rozhovory ale to patrí k tomu aby sa vyriešili veci ktoré sa musia povedať. Herecké výkony skvelé a hlavne Dicaprio ktorí hrá najväčšieho otrokára v zemi a ide mu to dobre keď na nich začne ziapať. Prestrelky samozrejme 20 litrov krvy ale to je iba dobré lebo to je kvalitne premyslené s vynikajúcou atmosférou westernu. Hudba je fakt dobrá, humorne dopĺňa každú scénu ako si Django ide za svojou pomstou.

Sbal prachy a vypadni (1998)

Špinavé mesto plné malých zlodejíčkov, feťákov, vrahov a velkých gangstrov z ktorých má každý strach. Jeden povie ukradni to, druhému nakážu nech zabie toho a ukradne aj tamto a potom si to ešte aj kradnú navzájom, ani o sebe nevedia že vlastne robia pre jedného a celé to sledovať je fakt zábavné. Dá sa to pozerať aj niekoľko krát, je to vtipné a dobre premyslené.

Bronson (2008)

Musíte to brať ako skôr životopis jedného najkonfliktnejšieho vezňa vôbec, neuveriteľný Hardy ktorí musel dosť pribrať a trénovať aby si to mohol zahrať a oplatilo sa, Hardy vám pekne vysvetlí ako sa stať najznámejším vezňom a to pomocou násilia, neposlušnosti, ignorovania príkazov bacharov, hádam není bachar vo vezení ktorému by nepri...al. Herecký výkon je neuveritelný a to bez hanby lebo tam má scény kde behá úplne holý a pri tom húka na bachara nech ho natre :D :D . Aj sa pobavíte aj zostanete v úžase.