Fantozzi ve škole (1995)

Je to velmi povedená dobrá komedie,ale zarazilo mě to,že se tento film jmenuje Fantozzi ve škole a Paolo Villaggio tam hraje Colomba.Jinak mě tento film příjemně pobavil,moc jsem se zasmál,ale jsem nucen dát pouze ***.

Zmizení (2013)

Úžasný film, zajímavá situace a pěkné zpracování scénáristů. Tento film je pro Hugha Jackmana a Jaka Gyllenhaala možná i životní rolí. Po celou dobu jsem měl srdce až v krku. Jen jsem nepochopil to s tou prasečí krví a konec jsme si asi měli každý domyslet dle fantazie, tedy byl otevřený... Jsem opravdu moc spokojen, proto se film u mě řadí možná i mezi 🔝 20 nejlepších. Tím pádem má mých 85%.

Babovřesky 2 (2014)

Dvojka už samozřejmě není tak dobrá jako jednička,ale nemůžu pochopit,jak se někdo může smát tomu,když "zhulená" babička skáče na trampolíně,takové vtipy už jsou 15 let za zenitem.Tento film mě dokonale uspává a nudí.Jestli se Troška snaží napodobit Slunce seno,tak musí čapnout lepší scénář a vrhnout se na to.

Orphan (2009)

Úžasný,děsivý,dokonalý horor.Perfektní práce scénáristů.Děsivě mě v tomto filmu Karel Roden zaskočil,díky němu vyšla na povrch ta strašlivá pravda o Esther.Je mi ale líto chudáka tatíka Johna Colemana,kterého si zahrál Peter Sarsgaard.K blížícímu konci se mi zdálo,že není viděno o Danielovi.

Uprchlík (1993)

Tento film se dosud v mém žebříčku umisťuje na 1. místě, tudíž se pro mě jedná o nejlepší film VŠECH DOB!!! A také jako jeden z kategorie nejlepších akčních filmů. Harrison Ford a Tommy Lee Jones jsou oba mezi nejlepšími herci, osobně mám radši Harrisna Forda, přestože Jones za tuto roli získal Oscara. Napínavý dramatický scénář, špičková hudba a nezapomenutelné hlášky T.L. Jonese. Úžasný herecký výkon v tomto filmu předvedl i Frederick Sykes, herecky známý jako Andreas Katsulas, který dobře zahrál neviňátko a pomohl mu k tomu Charles Nichols, kterého si zahrál Jeroen Krabbé. Na mě tento film udělal dojem jako vynikající zahraný akčňák s naprosto špičkovou zápletkou. Nestydím se dát jako možná jeden z mála 100%.