Nekonečný příběh 3 (1994) odpad!

Taková slátanina,co Jack Black a spol sehráli,už jsem snad neviděl,ani nepamatuju.Chce se mi doslovně zvracet.Jack Black je skvělý herec,avšak tady se mu to opravdu nepovedlo.Kdo tam alespoň vydržel celé 3 díly tak byl létající pes Falco.U mě řazené,jako 2. nejhorší film,co jsem kdy viděl.8%.

Probuzení tmy (2007)

Čtrnáctiletému Strážci světla Willu Stantonovi se dějí divné věci.Brzo zjistí,že je sedmým synem sedmého syna.Alexander Ludwig je mladý sympaťák.60%.

Labyrint: Útěk (2014)

Přesně takovéto akční filmy my bodnou.Úžasné herecké výkony,dobré sestrojení Rmutů a dobře provedený konec.Musím ale říct,že mi to uteklo na to,že to skoro byly 2 hodiny.Kdo mi připadal divný,tak jedině Gally,pořád rejpal do Thomase a sám nic neuměl.Bylo mi ale líto chudáka Chucka,kterýmu jsem to opravdu nepřál.Doufám,že bude i dvojka.Mrzí mě,že jsem na tom nebyl v kině.

Vejška (2014)

Čekal jsem trochu víc,ale konec se celkem povedl. Nevim jaký díl je lepší,těžké rozhodnutí. Ty 3* dávám ale naprosto zaslouženě 60%

Medvěd (1988)

Překrásný rodinný film plný dobrodružství.Neuvěřitelné,jak může medvěd být tak ochočený.Tento výkon si těch 87% zaslouží.Jinak není co dodat.90%.

S tebou mě baví svět (1982)

Tato nadprůměrná komedie plná vtípků jako např. Matýsek se posral.Nejvtipnější z chlapů mi připadal Michal např. s Rossignolama.Asi nejlepší česká komedie do Sametovky.Krásná příroda s dobřeaktivními hrami Alberta,kterého Július Satinský zahrál skvěle.Výborný byl konec s Matýskem v košíku,ale pravda je,že to bylo nejlepší na horách.

Santa je úchyl! (2003)

Taková tradiční,ale povedená parodie na Vánoce.Nedoporučuju lidem se smyslem pro hořký humor.S Thorntonem jsem se tu pořádně zasmál.Nejlepší bylo asi,když Willie s Thurmanem hráli šachy.Film je fajn a vždy mi naladí tu vánoční atmosféru, proto dávám 80%.

Kruh (2002)

Je to můj oblíbený horor a dokonce se u mě řadí do TOP 10 nejlepších filmů.Nejlepší chvíle filmu byla asi,když Samara vylezla z televize a Noah se z toho doslova pos*al.Je to přesně ten tip hororu,kdy se člověk bojí jít i na záchod,horor Sirotek na ten styl není proveden a taky je kapánek lepší.Bojácné,nepříjemné a nechutné video,které si Rachel pouštěla v chatce u jejího povědomého stromu.Musí se u toho alespoň trochu zapojit mozkové buňky.85% za tento film.

Polární expres (2004)

Nádherný vánoční film plný lásky,přátelství a vánočního zvuku.Krásná animace s nádhernými záběry po celý film.Film vhodný pro děti i celou rodinu.Hodně podobný,ale kapánek horší film je Velká vánoční jízda plná cestování jako tento film.Zařadil bych to mezi fantasydobrodruh.Sice se mi líbila každá minuta filmu,ale nejvíce se nedalo odolat posledními 20 minutami.Jen mi připadalo nechutné to kafe z ponožky.

Neobyčejný Odd Thomas (2013)

Špičkový film s neznámými ale sympatickými herci.Lehčí horor,kde byli sice už neceněné lekačky,ale dodalo to tu správnou atmosféru.Řadím si to mezi TOP 10 nejlepších filmů roku 2013.Odd má opravdu zvláštní schopnosti až děsivé kupodivu to tvrdili všichni,kteří mu věřili.