Hon (2012)

Realistický nepříjemný film,kde nemůžete vydržet tu hrdinovu nemohoucnost.Nominace na Oscara.Zvláštní,jak jeden pitomej kec od malé pitomé holky může zničit život.Takovou kvalitu za severu jsem ještě nikdy neviděl.85%.

Fakjů pane učiteli (2013)

Dobrá německá komedie. Elyas M'Barek je neznámý herec, ale za tento film si zaslouží pochvalu. 70%.

Kameňák (2003)

Nic moc komedie,narozdíl od Slunce,seno je toto doslova sr*čka.Nedivím se hodnocení,který ztvárňuje obří trapas.Troška se opravdu předvedl,to je na oskara útěchy.25%.

The Sharp End (2007)

a)krásné záběry b)neuvěřitelné,co ti borci zdolávají c)fakt bomba

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Naprosto jednoznačně nejlepší Sám doma.Nejlepší pasti.Dobře ukecal,aby mohl bydlet v hotelu Plaza a nejlepší na tom je,že se to odehrává v New Yorku.Byla sranda,že do role lupičů se zase vrhli Joe Pesci a Daniel Stern.U mě 3. nejlepší film,co jsem kdy viděl.Nejen na Kevina,ale i na mě udělalo dojem to překrásné Dankenovo hračkářství.V tomto díle toho odnesl víc Marv,když na něj spadne pytel cementu a 4 cihly a to už vůbec nemluvím o provaze namočeném do petroleje.Dobrej konec Marva a Harryho v parku,když je obalené v ptačím krmení okusovaly holuby.Nechápu,jak může mít víc % jednička,když tento díl je taky o nějakou dobu delší a vůbec nejdelší díl ze všech.Záviděl jsem Kevinovi tu luxusní limuzínu,co chybělo,tak ještě bazén.Chvilkami krásné záběry New Yorku,třeba když Kevin večer v hotelu před spaním řekl:"Dobrou noc mami".A pobavilo mě hodně i to DVD,kterému personál hotelu,který šel po Kevinovi uvěřil.100%.

Drž hubu! (2003)

Depardieova role mě naprosto nadchla,zatímco Jean Reno tam hraje vedlejší roli kamaráda Kentana z Montargi.Spokojenost nadprůměr.90%.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

No konečně dobrej akčňák.Jeníček s cukrovkou a mongoloidní Mařenka loví zlé čarodějnice.Jako malý je jedna čarodějnice chytla a Jeníčka chtěla strčit do pece.Dobře udělané byly zbraně,které používali Jeníček s Mařenkou k lovu.Líbily se mi i čarodějnice,ze kterých mi taky běhal mráz po zádech.70%.

Hrůzná minulost (2012)

Takové druhy filmů mě dokonale uspávají a nudí,ale 2* dávám.35%.

Madhouse (2004)

Lepší průměr mého hororového šálku kávy.Celý film se odehrává v blázinci,kde nastoupí student medicíny Clark (Joshua Leonard).Nudilo mě se koukat celou dobu na Leonardův trapný ksicht,proto mě mrzelo,že si Clarka nezahrál někdo jiný,ale film jakžtakž fajn.60%.