96 hodin (2008)

Akčňák s Liamem Neesonem zahraný na jasných 5*.Neesonova drsňáctví na mě udělalo dojem.Jen se mi ta hodina a půl zdála hrozně krátká.87%.

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Nevzpomínám si na horší pohádku za poslední 2 roky.Musí dát práci vymyslet takovou koninu aneb posilovací namakanou princeznu.Velké zklamání od Vetchého.Líbí se mi už více Saxána a lexikon kouzel (2011).20%.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

U mě nejlepší ze všech tří dílů s neuvěřitelně zpracovanými záběry.Pán prstenů není můj šálek kávy ovšem Hobit je něco jiného.Bylo mi ale líto chudáka Thorina Pavézy,který podlehl v konečném souboji.

Zmizelá (2014)

Na mě tam byla spousta kecaček.Čekal jsem trochu akčňák,když tam hraje Affleck.Musím ale uznat Amyno géniově chytré přelstění Nicka a policajtů,kvůli tomu dávám o 2* více.Pro mě mininadprůměr 75%.

Strašidelný dům (2003)

Jim Evers je vysmátý pohodář, který ovšem myslí pouze na práci prodat co nejvíce domů. Jednoho dne si vyjel i s celou rodinkou na výlet, který si kvůli pozvání k cizím lidem musel počkat(20 minut nejvýš).Ta atmosféra po celý film byla vynikající.Nejvíce si vychvaluji kouzelné věci jako např.žena ve věštební kouli, jak Jim prošel obrazem...,samozřejmě se dalo těžko odolat i duchům v domě.Zábavné byly i zpívající hlavy na strašidelném hřbitově, které si rodinka na konci vzala s sebou. Do 5* to u mě má daleko, spíše blíže do 3*, protože když dám 5*, tak hodnotím minimálně 84%. Nedám na hodnocení ostatních, hodnotím 75%.

Nekonečný příběh (1984)

Tak tento svět fantazie mi dal tu správnou osvěžující mentolovou chuť.Není to pro každého,protože je to taková fantasmagorie.Úžasně jsem se do toho vžil,jenom ta smutná chvíle s Artexem v bažině mě na pár minut omrzela.80%

Zkažená úča (2011)

Pěkně provedená parodijní komedie na učitelku,do které se Cameron Diaz bezpodmínečně hodila.Na Elizabeth bylo vidět,že chce chlapa v balíku a sem tam i nějakej sex.Nevím,jestli se mi to zdá,ale ho dně podobnej film je i Santa je úchyl,který parodijuje Santu.Takovej lepší průměr.60%.

Dvojitý zásah (1991)

Van Damme tu dojem na diváky neudělal,ale nebyl to špatný akčňák,přesto jsem výkon čekal viditelnější.Velké bitky, u kterých jsem zatínal pěsti byly velice agresivní a zákeřné.

O statečném kováři (1983)

Tato dobrodružná pohádka se vzkutku povedla,ale když se Matějovi změnily jitrnice v hady,tak mi běhal mráz po zádech.Herec Kříž mi nevadí obzvlášť v tomto filmu.Dávám 70% zasloužených.

Sám doma (1990)

Špičková rodinná vánoční komedie plná humoru a Kevinových akcí.Culkin je dětský herec a proto ho tak obdivuji.Za sebe si myslím,že si to trpění pastí více užil Harry,kterého představoval Joe Pesci.Přesně filmy tohoto typu mi vždy nasadily tu správnou vánoční atmosféru,přesto mám radši dobrodružnější dvojku,která se odehrává v mém oblíbeném městě.Jasná Culkinova životní role.Souhlasím s tímto výborným hodnocením.