Red Rock West (1993)

Film přesně mého vkusu se slušnou zápletkou a přestřelkami v Red Rocku. Určitě se pro spoustu lidí nejedná o snímek se světoborným scénářem a dějem, ale tento typ "jednoduššího" Road Krimi Thrilleru je přesně něco pro mě. Účinkuje tu ještě mladý charismatický Nikolas Cage, který mi do hlavní role skvěle pasoval. Dnes se nestydím dát 84%.

Strach.com (2002)

Jako horor lehký podprůměr, takový jednodušší děj = slasher. Strach u tohoto stejnojmenného filmu jsem opravdu neměl, chvílemi se mi dokonce zavírali nudou oči, proto hodnotím tento film 35 %.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Zatím nejlepší díl Mission Impossible. Tom Cruise stále vypadá na max. 40, mládne nám jako Benjamin Button, svou hranatou postavou se do této role hodí jako nikdo. Bonda, ztvárněný Danielem Craigem doslova miluji, avšak tento akčňák mě uchvátil ještě více. Co víc dodat, škoda alespoň nominován na Oscara být mohl. 84%.

Uvnitř (2007)

Čekal jsem teda trochu více.Kromě toho, že film měl příšerný dabing, se ani film moc nepovedl, šlo jenom o drastický krvák, který nemohu hodnotit více jak 2*.Něco málo to mělo do sebe, avšak vizuální efekty: dítě v břiše,triky s nůžkami ... .Dojem je slasherový 35%.

Fotograf (2015)

Saudka moc nemám rád, Roden ho si neztvárnil na odpad, přesto to k tomu nemá daleko.40%.

Černý rytíř (2001)

Jelikož nemám rád Martina Lawrence, tady se to potvrdilo.Celkem slátanina, vtipná byla hláška na bezdomovce "Kup si nějaké jídlo a tic-tac", za to dávám * a tu druhou za "dostatečný" děj.32%.

Zlatí úhoři (1979) (TV film)

Na mě to zapůsobilo více než Smrt krásných srnců.Celý film jsem se kochal přírodou plnou ryb.Menšík zde ztvárnil roli fantasticky, avšak nechyběl ani Rudolf Hrušínský.Film ztvárněný po knize Oty Pavla, který má neuvěřitelnou formu.Martin Mikuláš mi připadá na styl herce Tomáše Holého.Škoda, že nemám rád úhoře.Film byl úžasný, když se obrátím na rok, proto se odvážím hodnotit 85%.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Do současnosti nejlepší český seriál.Arazim a Jarý jsou prostě borci, které ztvárnili Tomáš Töpfer a Ivan Trojan.Srandovní detektivky nemám zrovna v lásce, ovšem výjimka zde nastala. Moskalyk si s tímto dokázal poradit na výbornou, před kterým dvojnásobně smekám.Kurzova hudba navazuje na tu správnou kriminální atmosféru.Zařazuji si tento seriál do top 5 nejlepších seriálů.Doporučuji shlédnout.84%.

Waterloo po česku (2002) odpad!

Horší český film nemůže existovat, aspoň pro mě.Slátanina všech slátanin.U takovýchto "unikátních" výtvorů se nebudu rozepisovat, hodnotím 10%.