Sucker Punch (2011)

Mám síce rada šialené filmy ale režisér by mal vedieť s tou šialenosťou aj pracovať. A toto je jasný dôkaz o tom ľahko sa dá film pokaziť

Tajnosti (2007)

Tak trochu prekvapivo dobrý film Alice Nellis a zároveň jeden z jej najlepších filmov. Taktiež patrí k tým lepším, ktoré tie roky vznikali. Zvláštny ale dobrý.

Odvrátená strana mesiaca (2015) (divadelní záznam)

Úžasné divadelné predstavenie, jemná komédia plus dojímavé, veľmi dojímavé situácie. Nedá mi nepodotknúť nad priam dokonalým hereckým výkonom pani Emilky. Ohromne skvelá Emilka Vášáryová, ktorá sa vám dostane priam pod kožu. Taktiež výkon Dariny Porubjakovej a Viktora Horjána. Viliamovi Klimáčkovi takéto hry neskutočne sedia. Peter Janků a jeho scéna je bravúrna. Proste úchvatná, úžasná hra Viliama Klimáčeka, malého veľkého divadla Gunagu a veľkolepej Emilky Vášáryovej. „Duša je obrovský kotol, ktorému treba prikladať“ mne osobne dalo toto predstavenie veľmi veľa. Človek sa musí zamyslieť a možno tak trochu...cúva.

Tančiareň (2013) (divadelní záznam)

Úchvatné dielo Martina Hubu v spolupráci s úžasnými slovenskými hercami. Pán Ladislav Chudík, Juraj Slezáček a pani Emília Vášáryová, neuveriteľné výkony.

Až přijde kocour (1963)

Až přijde kocour ďalší film do krásnej zbierky filmov 60. rokov. Pán Brdečka, Jasný a Werich sú proste pánmi Československej tvorby. Plus do tej celej atmosféry a úžasného námetu skvelá a krásna Emilka Vášáryová, jeden z najlepších filmov týchto rokov.

Medená veža (1970)

Nádherný film nášho Československa. Krásna atmosféra, herci s úžasnou charizmou. Mrzí ma, že Medenka je aj cez to všetko nie veľmi ocenený film tejto tvorby

Piknik (2014) (TV film)

Tá celková atmosféra a réžia v kombinácií s danou hudbou.. No všetko to proste len prekusnem vzhľadom k hereckému obsadeniu. Vlastne sa mi celý Piknik aj páči. Je to jeden z lacnejších filmov Česka, tá myšlienka ako taká je pekná no čo s tým keď sa nevie zrealizovať tak akoby sa chcela

Lidé z maringotek (1966)

Tie kostýmy, tie kostýmy sú tak ohromné! Nádherná predloha knihy, bola by škoda takúto možnosť pokaziť. Herecké výkony sú skvelé. Mimochodom, Emília Vášáryová je tak dokonalá v tomto filme.

Polnočná omša (1962)

Úchvatná psychologická dráma. Bezchybná réžia spolu s Liškovou hudbou je skvost drámy u nás. Už pri hereckom obsadení ako Margit Bara, Jozef Kroner, Emília Vášáryová, Chudík, Mistrík, Hasse a Adamčíková sa nedá pochybovať o tom, že tento film nebude skvelý. Myslím, že všetci Slováci, ktorí film nevideli sa môžu priam hanbiť.. Tak skvostné, tak dobré, excelentné dielo. Ozaj to vzniklo v našom Československu? Ach tie 60 roky prosto zachraňujú našu scénu