Filmoviedky: Dušičky seniorov (2011) (TV film)

A práve o to ide. Vôbec nič zaujímavé sa tam nedeje. Ničím zaujímavý televízny film. Ale pani Vášáryová! Preboha veď jej už dajte Oscara.

Nezvratný osud 2 (2003)

Nie je to jeden z tých typických hororov. Veľa čierneho humoru, ktorý vás núti sa občas i pousmiať. Napríklad koniec filmu. Jednotka bola síce lepšia no aj táto mala niečo do seba. 1* za úvodnú ukážku búračky na diaľnici- tá je perfektná!

Páni Glembayovci (1987) (divadelní záznam)

Hra, ktorá vás chytí za srdce a niečo z nej vás prinúti rozmýšľať. Nie minútu či dve ale oveľa viac. Veľmi príjemné herecké obsadenie, ktoré je priam dokonalé. Emília Vášáryová je klenotom nie len v SND ale i v Slovensku samotnom. Hodné poklony. 5*

Demeterovci (1976) (TV film)

Úžasne krásny film. Jednoduchý dej pritom tak krásne podaný. Skvelý scenár a neopísateľne dobré herecké výkony. Skvelý Ladislav Chudík a očarujúca Magda Vášáryová spolu s inými hercami.

Organ (1964)

Krásne, krásne a ešte raz krásne! Úžasná kamera, skvelé pomalé zábery. Pani Maciuchová úžasná žena. Všetko je priam dokonalé no aj tak tomu niečo chýba. 4*

Interstellar (2014)

Prvá polovica filmu je ozaj krásna. Je tam ten príbeh, ktorého sa podľa môjho názoru mal Nolan držať aj v tej druhej časti. Žiaľ neurobil tak a vznikol Interstellar. Interstellar síce pekný, zaujímavý ale s veľa nedostatkami. Zbytočné efekty a vymýšľanie vecí len preto aby tam toho bolo čo najviac. Je tam síce Zimmerova hudba ale žeby len preto má tento film 84%? Veľmi často tam preskakuje divný strih či kamera. Časť ktorá sa mi páčila bola pri návrate z tej vodnej planéty. A opäť naopak pre mňa priam nepochopiteľná časť je prechod z istej planéty na Zem. To s tou knižnicou bolo už trochu moc. 1* za skvelú hudbu, ktorej dej si ju pýtal. 2* za Hathaway a Chastain. 3* za prvú polovicu filmu. Nolan tlačí na pílu a tlačí... Podľa mňa sa to nevypláca ale ako čítam iné komentáre, ľudí to vcelku zaujalo. Divné...

Dior a já (2014)

Dior šije všetko ručne a precízne. Šije dokonalo a nie len tak ako ľudia očakávajú ale oveľa lepšie! Frédéric Tcheng režíruje tento film takisto. Precízne, dokonalo a nad moje očakávania. Jednoduchý obyčajný dokument pritom tak neobyčajný. Po vzhliadnutí tohto filmu som si Dior priam zamilovala a tento dokument taktiež. Krásna kamera, zábery v dielňach sú úchvatné. Veľmi pôsobivé dielo, prekvapujúco krásne. Zrejme je každému jasné o čo ide v dokumentoch. Ale tento bol iný. Na nejednu chvíľu prežívate všetko s Rafom alebo aj niekým iným. Úžasné, 5*.

Chart Show (2014) (pořad)

1* pre Adelu.

Madonna: Bitch I'm Madonna (2015) (hudební videoklip)

Toto je taký prúser... Madonna nerobí vlastne nič iné len chodí z miestnosti do miestnosti (z párty na párty), obšmieta a bozkáva sa pri všetkom čom sa dá. Mať pri sebe mladšiu Nicki na featuringu je určite skvelé ale to ako je to podané, teda cez nejakú TV je otrasné. Určite tiež bolo zaujímavé mať vo videu viacerých ľudí ako Beyoncé, Katy, Miley alebo Kanye no ono to niekedy nestačí.