Spider-Man: Homecoming (2017)

Nevím proč, ale tohle mi přijde jako totální odpad. Tohle už není Spiderman.

Já, padouch 3 (2017)

Končím, smál jsem se od začátku do konce 😂

Zloba - Královna černé magie (2014)

Zajímavý film, rozhodně stojí za podívání ale v průběhu mi chybí takové něco.. něco málo abych mohl dát plnohodnotnou pátou hvězdu, ale ti základní pátou hvězdu si to zaslouží.

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Pěkná pohádka. Dobrý nápad, herecké výkony, ačkoliv nemusím všechny pohádky tak mě bavila.

Logan: Wolverine (2017)

Řekl bych že jeden z nejlepších, ne-li nejlepší díl dosavadní série X-men, Wolverine atd.. Ačkoli to bylo celkem smutné, tak všechno jednou začíná a jednou končí. Hugh Jackman v téhle sérii předvedl neskutečný výkon. Luxusní film, příběh na 1* vždycky tam je něco co nebudete čekat. Trocha humoru taky nechyběla :) Akčnost filmu je taky na 1* Není nic co bych vytknul, film se mi fakt moc líbil a jestli bude pokračování s Laurou tak se budu jenom těšit.

Zbrusu Nový zákon (2015)

Ze začátku jsem si říkal že to je kdo ví jaká blbost. To není pravda. Film je hodně k zamyšlení nad svým životem doporučuji :)

Aliance (2016)

Kdybych to měl srovnat s ostatními tak to je asi nejslabší díl. Dokázal překvapit jako všechny ale ani nevím co mi v tom chybělo.. Ale určitě to stojí za podívají a pořád to bude nejoblíbenější filmová série 😍