Stranger Things (2016) (seriál)

Když jsem se zahryzl do dílu číslo jedna, musel jsem mít další a další a další... Furt. Divný věci mě dostaly a uzavřely ve světě Upside Down. Tady se povedlo všechno, atmosféra, napětí v každým díle, dokonce i ty děcka. A hudba tomu dodala pověstnou třešničku. CHCI VÍC!!!!

Akta X - Série 10 (2016) (série)

Akta X na mě dýchla znovu opar tajemna a konspirací. V dílech se ledacos vysvětlilo a ledacos zůstalo bez odpovědí. První dva díly a poslední nám poodkryly, jak to s tou konspirací je. Setkání s tou obživlou ještěrkou, co se mění v prachsprostýho člověka zas byla komedie a to mi nesedlo. Ani Mulder na tripu tam nemusel být. Nesedlo to proto, že na to, jak se to rozjelo, bylo moc málo dílů, aby do série zakomponovali i takovej zbytečnej krok. A po shlédnutí posledního dílu CHCI PROSTĚ UVĚŘIT, že se nám Akta X v budoucnu otevřou a dočkáme se pokračování.

Matrix (1999)

Hergot, léta páně 1999? A fenomén! Film, co udával módu mobilními telefóny, slunečníma brejlema, kabátama a latexem :) řádně našláplá a originální scifi. A ta žena v červeným, hmmmm ;)

Rychlejší (2010)

Zase jednou film, kde sou všichni strašně drsní, dokonce i ten dědek je drsně úchylnej, drsnej mladej vrah s ještě drsnější čičinou, a nejdrsnější je Dwayne, kterej si na všechny drsně došlápne a drsně přežije dvakrát střelu do hlavy (fakt dvakrát! :-D) takže film za drsný dvě a jedna za drsnej soundtrack.

Hvězdná párty (2016) (pořad) odpad!

TéVé Nova už stupiditou neví, čím by divákovi servírovala kdejakej výblitek. Všudepřítomný jekot, kdovíproč stále znějící hudební doprovod, protože je to asi strašně dobrý, debilní grimasy... Tipuju, že tohle se na obrazovkách moc dlouho neohřeje. Ani jsem nedokoukal, nedalo se to!

A zase jedna Popelka (2008) odpad!

Gomézová, co v každým záběru vypadala, jakoby ji sršni opíchali xixcht 100x jinak. A film? No prostě dětinská zhovadilost.

Pád Bílého domu (2013) odpad!

Když se vám profesionální pani filmaři snaží vytřít zrak strašně akčním filmem a nacpou do toho digitální smyk auta (hrůza), pád té špidlaté věže (ještě větší hrůza!) a pád letadla (největší hrůza), tak to dopadne asi jako Pád Wajt housu. Totálně jsem nepochopil ten hloupej prokec bývalýho agenta a pozdějšího zrádce, když se vydal Butlera zastavit v jeho drzém pokusu o záchranu. Něco tak dětinskýho přece nemohli myslet vážně. Hvězdička patří těm teroristům, ti se s tím aspoň nesrali. A plně souhlasím se Sabrewulfem, filmy tohoto typu nedosáhnou kvalit a zábavnosti těm z 80'. Při sledování se mi furt připomínala Smrtonosná past, asi když se Gerard tak drsně bavil vysílačkou s tím zlým pánem.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Prvně jsem viděl Blackovy Správný chlapy. A podobnost čistě náhodná, nebo Black motá furt stejnej nápad? Ale nevadí. Bavil jsem se jak prase! "Už nechci být detektivem. Ženský umíraj, chlapi se cicmaj!" :-)

Správní chlapi (2016)

Gagy, hlody a ten Goslingův ječák :-) . Pohodička s trošku zamotaným začátkem. "Byl jsem v bazénu." "Tys byl v bazénu?" "Jo, musel jsem se zeptat těch mořských víl!"

Dřív než půjdu spát (2014)

Film jsem si zkazil tím, že bylo hned jasný, kdo jí tu hlavu chtěl rozkřápnout. Role byly moc přímočarý a průhledný. Ale nápad dobrej.