O Šípkové Růžence (2008) (TV film) odpad!

Tak tu máme svátek a v bedně.... ejhle... O šípkové Růžence v německé produkci. A zas a opět hrůza. Zase se z toho snažili udělat něco víc, zase se do toho snažili nacpat cosi, co tam nepatří a zase si asi myslí, že jsou originální. A musím vám říct že nejsou. (To vědecké tajtrdlikování, špekulování a vykradenej průvodce s loutnou-narážím na Třísku a černobílou Popelku) no nic, beru čerstvou roli hajzlova papíru a jdu si na onu místnost ulevit.

Mama (2013)

Povedená atmoška. Povedené napětí. Sákra, když se ta malá holčina vždycky vynořila, jako přerostlej pavouk, tak jsem měl i cukání. :-) Dokud mamka jenom tak vlála v neostrým obraze, bylo to dobrý, ale pak mi přišla docela nepovedená.

Kokosy na sněhu (1993)

,, Já nevím, co se tady hádáte?! Derice by vám všem stejně nakopal prdel!" ,,Co to tady sakra meleš?! Chceš abych ti natrhl tu tvou prdel?" ,,Jó!? Když ti namaluju na tu tvou pleš čárku, budeš vypadat ty jako prdel!" Vtipná a milá komedie.

Želvy Ninja 2 (2016)

Prostě želvy nindža z papíru převedený na velký plátno! Bylo to přestřelený a bylo to šílený, ale to dítě ve vás zaplesá. Jako kára (a fakt jako auto!) co se ohání nundžakama a háže samurajský meče se jen tak nevidí. Hergot Technodrom a slovutný Krang, no to mě pos... pomo... no to mi to vytaste. Jablonsky s hudbou nezklamal, linuly se podobný velkolepý tóny jako u Transformerů. "My máme...?" ,, Popelářský auto!!!" :-D

Warcraft: První střet (2016)

Na Warcraftu si najdou chyby všichni. On to nebyl tak dokonalý film, jak jsem čekal. Občasná neohrabanost filmu a některý boje, který působili, jako by čekali na povel, že už můžou udeřit, bylo do očí bijící. Digitál z toho čpěl až na půdu, některý záběry byly tak umělý, až to hezký nebylo. Ale příběh byl zajimavej, žádná černobílost aka ti jsou dobří, ti zas špatní se nekonala a já to jakž takž vsechno odpustil. Kouzlení čarodějů bylo labůžo a barevnost a rozmanitost sedla jak sviň. Mě film bavil a užil jsem si ho. A určitě bych pokračováním nepohrdl.

Jezero smrti (2008)

,,Běž k silnici a přiveď pomoc" v prekladu znamená: někde se zašij, počkej do rána, oni mně zatím vyhmátnou a vyzkoušijou si na mě svý perořízky. ,,Dyť sou to jenom děti" v překladu znamená: no a co, že jste si se svým starým prošli peklem, ale tys provedla něco strašnýho, když ses bránila. Fakani byly správně otravní a škoda, že jsme si plnohodnotně neužili ten konec, jen blbej výkřik utnutej zavřením dveří.

Pustina (2006)

Což o to, ono ty vraždy vypadaly dobře, a pejsci se pomněli do sytosti. Psyché toho rapla z polepšovny, co byl big boss taky ušlo, ale nepobral jsem ten ostrov. Kluci zlobili, tak je vemte na ostrov a dejte jim do těla znamenalo, ať se vyblbnou v přírodě, pošlete je podle mapy na procházku a v neposledni řadě ať si zasouloží s roštěnkama, co se tam zas čirou náhodou objeví taky. Prostě, kdyby ta polepšovna už byla prim na tom ostrově, rejža se scénáristou by udělali líp. Takhle to vyznělo do blba!

Mroží muž (2014)

No, tak tohle teda ne. To vypadá, že si Kevin Smith léčil nějaký chorobomyslný bebí.

Aparecidos (2007)

On námět to nebyl vůbec špatnej, film měl tajemnou atmosféru, ale pokulhávalo zpracování. Prostě to v závěru vůbec nedávalo smysl. Už objevení deníku bylo podivně vymyšleno. Spoustě detailů se nepřikládalo význam-kolíkovi se při operaci, doktorovi přímo před očima, objeví další rána, ale to nic, přidá se na infuzi. A podobných situací bylo víc. Prapodivně slátanej příběh se vám zamotá a vy se z něj už nevymotáte. A když sourozenci zjistí pravdu, tak vy vlastně ani nechápete smysl počínání ducha. Plus čtení článku z novin na konci s prapodivným výhledem z auta před titulkama.

Mezi náhrobními kameny (2014)

Za mě průměrná detektivka, co k mysterióznu ani nepřičuchla. Občas se divím, kde se tam ty štítky s označením filmu berou.