Pod (2015)

Když máte pošahanýho brášku, co byl v armádě, máte mu věřit, že má cos ve sklepě, nebo né? Film díky své krátké délce slupnete a pak na něj nejspíše zapomenete.

Kosti a skalp (2015)

Být to tak o půl hodiny kratší, asi bych z toho měl větší požitek. Ne, vážně, pomineme-li začátek, kde se nám na chvilinku objeví ta krvelačná bestie, tak pak se vám děj vleče a vleče a vleče a vleče a vleče a vleče a vleče a vleče a vleče a vleče (už vás to nudí, co? A teď si to představte ve filmu), o něčem se neustále pindá (chápu, že na takové výpravě se toho moc dělat nedá, ale prostě unudit diváka se, pane Zahler, taky moc nehodí), pak se to zas vleče a co se vleče neuteče, v případě Wilsona určitě :-) a dávat plnou palbu kvůli tomu, že po hodině a pětačtyřiceti minutách se dočkáte konečně toho hororu, který si jde užít jaksepatří, určitě nebudu.

Švýcarák (2016)

Musím říct, že tohle na mém žebříčku vyhrálo stupeň NEJPODIVNĚJŠÍ FILM, CO JSEM KDY VIDĚL Děj to mělo opravdu jen okrajově, prostě přežít v lese. Ale co se dělo okolo, no to mě občas padla brada. Ty dialogy o hovně (opravdu o fekální hmotě), masturbaci a životě, ať už naplněném nebo nenaplněném. No místy to byla nuda, a člověk přemýšlí, proč to vlastně vzniklo a co tím mělo být vůbec řečeno. Ti hloubavější, co maj dar třetího oka, ti si v tom poselství asi našli, já teda né. Ale co se tomu filmu nedá odepřít je ORIGINALITA.

Zánik (2015)

Takový drámo říznutý hororovýma momentama odehrávající se v postapo zmrzlém světě. Té cácoře máte chuť párkrát plesknout, ale co, je to dítě. Skouknout se to dalo.

Záhada Blair Witch (1999) odpad!

Tenhle film vám stoprocentně zvedne tlak! Ale ne svou atmosférou, páč žádnou neměl. Tím jak je debilní. Náznak děje, se udál asi ve 44 minutě, pak zas dlouho nic. Celej film se jen řve. Když se vyvíjí nějaká činnost, tak to ještě asi osmačtyřicetkrát zopakují (když odnášela to svázaný klestí, to už jsem se musel smát), já kurva přece vidím, že to děláš, natáčíš to na tu svou podělanou kameru!!! Proč neřekla, co v tom klestí našla, to mi je záhadou, když už se tam tak verbálně o vsechno dělili. Divím se, že to má další pokračování a divím se zdejšímu hodnocení-to je pro mě daleko vetší horor.

Unfriend (2016)

Vůbec ne špatnej počin. Mysteriózní atmosféra se dokonale povedla i několik leknutí se konalo. Jen ty vraždy mohly mít větší grády. Tíživý konce já rád, mě prostě happyendy k takovejmto filmům nesedí... Byl jsem o tom přesvědčen a teď jsem ještě víc, že ta xichtí kniha je pekelný zlo... Mě se to líbilo, spokojenost. "I want to be friends. Best friends"

Netvoři z Beringova moře (2013) (TV film) odpad!

"Není to jen sen?" "Máš ten pocit?" "Sakra!"---------"Nevím co to udělá, ale to neva..." Pitomoučký dialogy, pitomoučkej film, potvory, který ste ještě neviděli:rejnok, netopejr a vetřelec v jednom.

Karate Kid (2010)

Tak si nám Jackie nijak zvlášť nezakopal. Rýmejk to je takovej nijakej a ten turnaj: no sákryš, ti spratkové by snad nakopali Chuckovi Norrisovi i se zlomenýma haxnama, ne?

Na život a na smrt (2013) odpad!

My víme, že jsou to hadžírové. My víme, že když je pustime, tak zburcují ostatní hadžíry, kteří po nás půjdou. Tak jo, tak to uděláme. My jsme SEALsové a schováme se v horách, ale hadžírové maj šňupáky na lanýže, takže nás okamžitě zmerčijou. A když po nás půjdou, tak co výstřel, to headshot, páč ti hadžírové asi maj mušku v hajzlu. A když už nás trefí, nebo něco ustřelí, my jsme SEALsové, tak si jenom zakurvujem a jdem dál, díra nedíra, skála neskála! A to že je to podle skutečnýho příběhu, to je výsměch, že? Strašně divně, pitomě a stupidně natočený. Salvy smíchu, to to ve mně vyvolalo! :-D

Mamka & taťka (2008)

Vánoce bych v téhle "rodině" teda trávit nechtěl. Pár záběrů tam nechutných bylo, ale jinak nic moc.