Méďa 2 (2015)

Méďa Ted Clabberlang prostě perlil. Hlášek plná tlama a cock bongo v akci :-) ,,Vojel jsem jí balíčkem orbitek a vrátil je do regálu. Pak si je koupil nějakej důchodce."

Vetřelec ³ (1992)

Vetřelec 3 mi přišel děravý jako vymlácená huba kdejakýho ťulpase. Kdeže se na palubě lodi vzali facehuggeři, když v předchozím díle královniny rodidla Ripleyová prostřílela granáty a královna sama si je pak urvala? Ani Bishopovo vysvětlení nebylo dostačující a vyznělo jenom jako, aby se vůbec něco řeklo. Inkubační doba královny asi bude delší, nebo ji doktor utlumil těma drijákama, budiž... prostředí a atmosféra věznice mi vůbec nevadily, to se naopak povedlo a vetřelec mě nezklamal... Kámen úrazu je dle mého v tom, že každý film dozoroval někdo jiný. Zatímco Scott a Cameron na sebe krásně navázali a vzali nám dech, Fincher s triem Giler, Hill, Ferguson,jakoby si museli něco dokazovat, mi to zkazili. Naštěstí ne natolik, aby to poslali do bahna odpadu. Ale zkazili...silný tři, víc se ze mě nevyklube, ani kdyby mi sama královna rvala střeva!

Vetřelci (1986)

Jenom doufám, že se nikdo nebude pokoušet o nějakej remake, či z toho udělat seriál, jak je novodobým zvykem a celý to pokálet. Tyhle filmy nechť zůstanou skvělý tak jak jsou, zahryznutý hluboko v našich útrobách!

Vetřelec (1979)

Požitek z filmu mi skazil paradoxně konec, kterej by měl být nejsilnějším momentem. Proč Ripleyová nejdřív aktivuje a pak chce deaktivovat destrukční zařízení? Proč tam zmateně pobíhá, a proč se do toho motala ta bezpředmětná kočka, proč byl vetřelec na konci tak divně neaktivní? Ale jinak film super, atmosféra, styl...

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

,,Ty víš, co seš, z čeho seš ukutej. Máš válku v krvi. Smiř se s tím. Nezabíjel jsi pro svou vlast, zabíjel jsi pro sebe. Toho tě bůh nikdy nezbaví. Když seš v úzkejch, je zabíjení stejně snadný jako dejchání!"

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Že by se měl u filmů člověk bavit, to se očekává, u animáků dvojnásob, kde očekává něco originálního. Ale, že to bude i takhle napínavý, tak to jsem nežral. A lenochodi jednoznačně BEST!

Opravdoví kamarádi (1997)

Víte, jak poznáte ponorku, kterou řídí ženská? Že se zamotá do sítě, uvnitř pomačká čudlíků, co jí dojdou pod ruku a pak otevře poklop a bude se ho snažit znovu zabouchnout, no ale samozřejmě to nepůjde, tak se její podmořský vozítko začne plnit vodou. Takovej ten infantilní film, co funguje jenom jako kulisa.

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

Na začátku nastoupul maník a já mu chtěl fandit. Pak to vzalo za své. Gore jízda, které občas dochází dech, aby se to nějakou ptákovinou zase rozjelo. ,,Jsem na tripu nebo si fakt zpívaj Britney Spears se zombíkem?" ,, Bože, rozjebal jsi Bambiho!"

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Buďme kreténi a akční scény a boje, který jediný stojí za to, nechme odehrávat ve tmě, ať z toho divák má velký kulový. A jelikož jsme hrozní kreténi, nechejme vyhodit do luftu elektrárnu a celé město nechme pohroužit se do tmy, ať z toho má divák úplný velký kulový, protože je to cool a ten film by byl jinak strašně krvavej... Pche! Prostě ten film dělali kreténi. Ono by to bylo lepší jak jednička, ale prostě není.