Trosečník (2000)

Na to že se ve filmu skoro nepromluví, tak se ani chvilku nenudíte. Smekám před Tomem Hanksem, že dokáže takhle utáhnout celý film...

Titanic (1997)

Ano, je to jen romatický film. Ale to, jakým způsobem je zpracován a podán, to mě ohromuje. Jedná se o skutečný filmařský skvost, vymakaný do posledního detailu. Dokonale zpracovaná nejznámější katastrofa. Člověku až zamrazí jak to vypadá skutečně.

Ti druzí (2001)

Na první zhlédnutí je to velmi kvalitní duchařský horor, který má velmi nečekaný závěr. Výkony jsou takové nemastné neslané, film mě nijak extrémně neohromil.

Škola rocku (2003)

Dobrá komedie, která potěší všechny příznivce rocku a nejen ty. Já nejsem nějak extra rocker, ale díky tomuto filmu jsem zacal rock poslouchat trochu víc. :)

Superman se vrací (2006)

Supermana mám rád. Ale na to, že to je nejdražší film všech dob, tak to tam nebylo moc poznat. Nejaký 2 nebo 3 trikový scény, ale jinak skutek utek... Ale co se týče výpravy a filmu jako celku, tak je to slušný.

Spider-Man 2 (2004)

Ještě lepší než jednička. Víc akce, víc napětí... Prostě opravdu dokonalost sama.

Spider-Man (2002)

Opravdu super komiksová adaptace. Tobey Maguire hraje na výbornou, efekty taky cool, prostě parádní akční film.

Sin City - město hříchu (2005)

Po prvním zhlédnutí jsem vyšel z kina docela zmatený a takový skleslý z té pesimistické atmosféry. Ale po druhém zhlédnutí mě konečně do sebe všechno zapadlo tak jak má, a zjistil jsem že jde o opravdu super film. :)

Silent Hill (2006)

No, strašidelný to místama bylo, atmosféra byla docela dobrá, ale celý to pokazil konec. Ten mě přišel fakt už hodně přehnanej... Nehledě na to, že hlavní hrdinka téměř celý film furt jenom někam utíkala a hledala tu holku. Prostě příběh nic moc, takový chaotický to bylo... U hry jsem se bál MNOHEM víc.

Sexbomba od vedle (2004)

Na to že film je určen jako teenagerovská komedie, tak přece jenom se od nich liší. Může za to dobrý scénář, ale především se liší tím, že nám neukazuje jen různé nechutnosti a potrhlé nápady jako třeba v American Pie, ale chová se inteligentněji. Hvězdička navíc je taky díky božsky krásné Elishe Cuthbert, která je fakt sexy. Mít takovou sousedku....Ajajajaj