Aquaman (2018)

Pěkná pohádka, ale úplně bez srdíčka, a to prostě bolí. Ale člověk teda párkrát zalapá po dechu, hlavně když vidí sexy malou mořskou vílu, godzillu a nicole kidman v putování s dinosaury s avatarským feelingem. Jednu hvězdu ale stejně ubírám za Jasona Mamoau a jeho man bun:(

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Sony se rozhodlo spidermanovskou značku vyždímat fakt dobrým způsobem a je z toho překvápko roku! Spiderman si takhle skvěle barevnou a zábavnou adaptaci zasloužil jako žádný jiný superhrdina.. A tolik čistých emocí snad ještě v žádnym Spidey filmu nebylo! Animace ze začátku hodně epileptická, ale člověk si časem zvykne a je to vlastně jedna velká krása. No, a já jen doufám, že si v disney/lucasfilmu trhaj vlasy, protože co Lord s Millerem mohli dokázat se Solem... ale uklidňuje mě, že v nějakým paralelním vesmíru ho určitě dokončili a byl z toho jeden z filmů roku:)

Princezna z cukrárny (2018)

Sorry, je to fakt blbý, jakože fakt hodně BLBÝ. Vůbec to nedává smysl, postavy mají nulovou IQ, ale hezky se usmívají a oblíkají, takže přece dobrý. Doporučuju se koukat na komparzní křoví, to jsou panečku herecký výkony! A proč ty tři hvězdy? Tak člověk si holt někdy potřebuje v během mrazivý neděle odpočinout u něčeho takovýho. Don't judge me!

Já, Mattoni (2016) (seriál)

všechny ženský postavy jsou buď mrchy nebo děvky. tak to je ten český seriál v roce 2016. smutný.

Strašidla (2016) odpad!

Čerodějnice-babička se umí měnit na kočku. Kočku znásilní kocour. Babička-čarodějnice to jde nahlásit na policii, kde si z ní policajt dělá srandu. Nic víc není potřeba říkat, tenhle film je vyloženě odporný a morálně špatný.

Life After Pi (2014)

Smutný pohled na jeden z nejviditelnějších a nejoslavovanějších (a přesto nejutlačovanějších) oborů v hollywoodském filmovém průmyslu. Pí a jeho život dostalo Oscara za vizuální efekty a studio Rhytm & Hues, které na nich pracovalo, zkrachuje jen 11 dní před samotným ceremoniálem, supervizorové a producenti VFX jsou při děkovačce sprostě utnuti, zatímco Ang Lee si pře převzetí svýho Oscara kecá přes limit a ani nepoděkuje, jak krásnýho tygra jim vyrobilo. No děs.

Otcové a dcery (2015)

Asi spoiler, nevim, je to americkej film... Jako dost dobrá slaďárna, vlastně celá ta dějová linka otec x dcera je fajn, ale je debilní, že to ženám řiká, že je okay bejt hysterická, pokud máte nějaký daddy issues, a že všechno bude v pohodě, když uděláte scénu a chováte se jak kráva, pak se omluvíte, protože ten hodnej kluk za váma stejně zase přileze. No pak abychom nebyli pořád tak vyšinutý, když jsou všechny filmy takový.

Saulův syn (2015)

Saulův syn je... neskutečně výbornej debut László Nemese...107 minut a ani ne 90 záběrů, no a garantuju, že zrovna tyhle rozostřený záběry přes rameno z hlavy jen tak nevyženete. Vsadíme se, že to dostane Oscara?