• Romantický

The Sleeper (2012)

Asi 20 minut mě to nebavilo, pak se ale ukázalo, že to tak špatné zas není. The Sleeper odkazuje na slashery z 80. let a nápadně se jim i podobá. Líbila se mi hudba, to je u mě dost nezvyk, takže místo zamýšlených 2 * dám 3.

Klub vrahů (2002)

Klasický slasher s klasickými chybami. Chvílemi se děj táhnul, pak zase herci přehrávali jak diví.... film mi trochu připomínal snímek Valentine (2001) , ale i do jeho kvality mu dost chybí.

Frozen (2010)

Luxusní podívaná, ač se to na první pohled nezdá.

Scream Queens (2015) (seriál)

Pobavilo mě to, ukázalo se, že i slasher jako seriál může fungovat. A to minimálně dobře. Jenom škoda toho podivného konce. 96%.

Scream (2015) (seriál)

Luxusní záležitost.

Terror at Blood Fart Lake (2009)

Lehce úchylné, absolutně nevtipné. Slasher, který Vás přesvědčí, abyste už nikdy na nic takového nekoukali....Radši.

Stage Fright (2014)

Dokonalost sama. Slasher, jak má být. Já jsem se asi zamilovala. Perfektní hudba.

Vrah zůstal po škole (2011)

Napřed mě to bavilo, pak nudilo a nakonec odpudilo mimozemšťany. Ale ten vrah....Ježiš, ale bylo to vtipný :)))....Jesli se chcete smát tak, že si z toho ucvrnknete do kalhot a jako malí jste měli v lásce E.T. mimozemšťana, tak směle do toho. Za Popeklelku 45 %.

Zabijáci ze střední (2005) (TV film)

Možná to bylo způsobené mojí skvělou náladou, ale já jsem strašně spokojená a vážně mě to bavilo. Přišlo mi to jak mix High school musical (akorát bez písniček, že?) a Halloweenu.