• Romantický

Vlak do pekel (2008)

Moc nevím, jak film zhodnotit. Líbil se mi, to ano. Nemůžu říct, že by mi chyběla originalita, brutalita a zamotaný děj. Tento kousek oplývá značnou dávkou sympatie, už díky hercům, které vůbec neznám,ale přišli mi fajn. Vlakové prostředí je celkem ohrané, ale pokaždé v něčem úplně jiné. Ale přesto mi něco vadilo...asi nejspíš ta otravná hudba. Nicméně, horor, který potěší milovníky slasherů, ale i ty, kteří milují překvapení. Silné 3* , nadprůměrný, zajímavý kousek. Jo, a myslím si, že už mě ve vlaku,ani v jeho blízkosti ,neuvidíte:-).

Vražedná hra (2008)

Povedený horor s luxusní atmosférou a zajištěným mrazením v zádech. Děj : ten začátek jsem nepochopila,konec .....DIVNEJ. ale dobrej. Chybělo mi tam takovéto rozuzlení. Musíte vidět, tenhle film se slovy ani moc popsat nedá.....

Wolf Creek 2 (2013)

Bože, jako bych se právě nacpala čokoládou....Taková lahůdka byl pro mě tento podařený horůrek. 1. Díl byl mega vydařený film, ale tohle je hotové mistrovské dílo, které nešetří napětím, násilím a křikem. Můžu říct, že jsem měla na krajíčku, protoze hlavní hrdina byl super herec, a hlavně mi ho bylo strašně líto. Bombastická byla scéna v podzemních chodbách.

Plivu na váš hrob (2010)

Natočený je to moc pěkně, ale......když se to tak vezme, je to v podstate uplne dejove prazdny hororovy kousek. Nemálo brutální. První půlhodina byla působivá, zbytek se soustředil už jen na zlikvidování partičky buranů.Jennifer byla vážně drsná.

Hory zalité krví (2009)

Můj bože. Tohle je vážně SUPER horor. Sice to byl úplně jiný styl slashers, na který jsou všichni zvyklý,ale právě TO dodalo filmu to pravé aroma. Naprosto luxusní příběh. Bylo to nechutné, ale tak, aby se na to mohli dívat i nemilovníci krváků.Babyface byl borec. Ale potkat by se s ním asi nikdo nechtěl. No, když to tak vezmu, tak mi strach spíše naháněla ona krásná blondýnka,která byla pěkná mrcha.... Hvězdu strávám za mírně kečupovitou krev a za smutný konec. Chtěla jsem, aby to skončilo dobře, takhle jsem si pobrečela...:-(

Carver (2008)

Ach,posledni dobou pořád ne a ne narazit na slusny splatter. Carver slibne začínal, ale vraždy nechutně brutální, celkově to bylo divně natočené, hudba mi rvala uši a druhá půlka stála za starou bačkoru. A ten konec...pfff! Jediné,co mě bavilo,byly uštěpačné vtípky mezi členy party hlavních hrdinů hned na začatku. Ale jinak....

Hrůza v lese (2011)

Trapnost sama. Hm. Už začátek mi přišel trapný, konec nebyl zas tak strašný, ale...průměrný konec ( asi tak 2 minuty) zkrátka nezachrání slabý film s herci,kteří mi přišli až vtipně amatérští.Film má trefný název - hrůza v lese. A to doslova. No, tedy nejen v lese, ale i v celém filmu. Hvězdu dávám za scénku s děvčátky malujícími si v lese- ta jediná mi přišla co k čemu. Jo, a ta konečná věta zabijáka: " čemu se směješ?". " tobě,vypadáš taaaaak vyděšeně ..." tomu se vážně nešlo nepousmát.

Krvavý Valentýn (2009)

Bože, co to bylo?! Krvavost scén byla tak děsivá a nechutná,až mi bylo zle! Tohle byl horor presne takový, jaký má správný horor movie být. 1.fajn příbeh 2. Super herci 3.luxusní vrah,kterého asi málokdo vytipuje:-). Chyťte se s partnerem za ruku a užívejte si Valentýnského večera, ale i toho, že se kolem vás nepotuluje jakýsi šílenec s krumpáčem. Tohle film, který musí vidět vsichni- milovníci romantiky,ale i ti, kterým nevadí pohled na superrealisticky vyhlížející orgány. ( ble).

Hra na vraha (2009)

Tento slasher- horor pusobil chvilemi trochu trapně, ale byl po všech stranach prekvapujici. Silne 3*.

Wolf Creek (2005)

Luxusni filmovy zazitek, o ktery se nesmi nikdo pripravit. Akcni,napinave,desive, nemalo brutalni.mrazeni v zadech zaruceno. Doporucuju! Skvelý,osvezujici film. Prekrasne zabery prirody.