• Krátkometrážní

Truth or Dare (2017) (TV film)

Parta kamarádů se rozhodne, že si v domě, kde se v minulosti stala nehoda při hře Pravda nebo úkol, právě tuto hru zahrají. No, hra se jaksi zvrte, protože si jí vemou do režie nadpřirozené síly. Já si myslím, že se jedná o vydařenou duchařinu. Film nenudí, ke konci se dočkáme i nějakého gore a nechybí ani napětí. Rozhodně je to pro mě milé letošní překvapení.

The Elf (2017) odpad!

Tohle ani nemá cenu nějak komentovat. Ono, když se kouknete, co tenhle režisér točil za kvalitky předtím, není se zkrátka čemu divit. Přemýšlel jsem, že dam aspoň jednu hvězdu za tu hudbu a celkem pěknou herečku , ale ne. Dneska budu přísněj :D.

Chuckyho kult (2017)

Nikdy jsem nebyl velký fanoušek tenhle sérii, takže nemůžu moc srovnávat s ostatními díly, ale jedno říct můžu. Celá první hodina film je neskutečná nuda. Bylo to bez atmosféry, herci nic moc, vážně se sám sobě divím, že jsem to dokoukal. Aspoň, že v posledních minutách začne konečně řežba a dočkáme se krve ,a musím říct, že ji bude dost. Vlastně jediné dvě pozitivní věci na tomhle snímku je gore a vtipné hlášky Chuckyho.

Leatherface - zrození (2017)

Konečně jsem se dočkal. Miluju Texaske masakry a tenhle prequel mě nezklamal. Skvělý soundtrack, herci a sakra, že pořádné gore, které k téhle sérii bezmyšlenkovitě patří. Já se bavil.

Přicházejí v noci (2017)

Tak tohle byla paráda! Po delší době thriller/horror, který sází pouze na atmosféru. K té výborné atmosféře napomáhal i skvělý soundtrack od Briana McOmbera. A samozřejmě výborný herecký výkon Joeleho Edgertona. Rozhodně to patří k tomu nejlepšímu, co letošní rok mezi horory nabídl.

Killing Ground (2016)

Tenhle australský hixploitation nebyl vůbec špatnej. Pravda, prvních několik minut se téměř nic neděje, a až ke konci se vlastně rozjíždí nějaká ta akce a stoupne napětí. Příroda byla pěkná, postavy zajímavé, no bohužel chybělo nějaké detailnější násilí a gore, kor u hororu z Austrálie bych právě tyhle věci čekal. Mírné zklamání.

Karanténa (2008)

Nechápu, proč se musel dělat tenhle americký remake. Však to bylo úplně přesné jako právě REC. Teda možná tam byly drobné změny, ale nic převratného.

XX (2017)

4 horory podle žen? Zní to zajímavě, nicméně je to jedna velká nuda. První příběh neměl absolutně žádný konec ani smysl. Divný. Následoval příběh o nějaké narozeninové oslavě. Tam jsem opět nechápal chování hlavní hrdinky, ale vlastně jsem to nechápal celý. Třetí byl asi nejzajímavější a nejpovedenější. Ta příšerka se mi moc líbila. A poslední byla další nuda. Takže ze 4 příběhů se povedl jeden, ostatní jsou odpad.

Frozen (2010)

Tak tohle mi ale úplně sedlo. Nemůžu říct, že bych survival horory/thrillery přímo miloval, ale poslední dobou mě fakt baví. Myslím, že nejsem jediný, kdo se vžil do kůže těch tří kámošů. Hlavně mi všechny hlavní postavy byly sympatické a vážně jsem nechtěl, aby někdo z nich umřel. Krásná příroda, nadherni vlci, skvěly hudební doprovod a napětí, které vydrží až do úplného konce. Pravda, že ten mohl být min předvídatelny, ale co už. Já si to maximálně užil.

Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

Soudkyně Brambora. Co k tomu říct? Prostě další amatérská sračka od televize Barrandov. Autenticnost s opravdovým soudem je minimální. Ne, dík, jeden díl bohatě stačil.