Američtí bohové (2017) (seriál)

Jak jsem byl ze zacatku nadseny, tak se postupne vkradlo rozcarovani z natahovani deje. Ale stale to byla prudce stylova podivana, ktera v telce nema moc obdoby.

Američtí bohové - Come to Jesus (2017) (epizoda)

Asi nejvic kycovity dil po audiovizualni strance. Ale k tematu se to presne hodilo. Byla to parada i po dejove strance.

Batman a fantom (1993)

Jeden z nejlepsich batmanovych filmu. Skvele se zde povedla trefit klasicka batmanovska atmosfera. To je dilem nadherne oldshool animaci a dilem paradnimu pribehu. Flashbacky se vyborne prolinaji s pritomnosti a davaji nahlednout do batmanovi podstaty, jen aby byl na konci opravdu vyzkousen. A finale v jokerovim parku je famozni. Opravdu skvela prace. Tento film si zaslouzi mnohem vetsi ovace nez dostava.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Oproti jednicce jde o velke zlepseni. Konecne ma cely film jeden ksicht, jeden konzistentni ton a prijemne graduje do paradniho finale.

Američtí bohové - A Prayer for Mad Sweeney (2017) (epizoda)

Z hlavni linie jsme se nedozvedeli temer nic, ale bylo fajn venovat se Mad Sweeneymu. Od zacatku byl u me za strasne zajimavou postavu a to se tu jen potvrdilo.

Rakka (2017)

Paradni spinavy a depresivni kratas. 20 minut nabitych sladkostmi pro sci-fi geeky.

Američtí bohové - A Murder of Gods (2017) (epizoda)

Pristoupil jsem na jejich hru, ze dej nebude nikam pospichat a hlavni roli bude hrat styl. S tim me tento dil bavil moc, opravdu je na co koukat.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Da se rict, ze po formalni strance je vse na jednicku, ale film proste nefunguje tak uzasne jako lotr. Nejvic mi asi vadila nekonzistence v tonu. Chvili sledujeme veselohru s trpaslikama, potom super vazne sceny, kde se resi Sauron, potom osobni drama Thorina a toho skreta, nasleduji osudove hadanky ve tme... Kazda cast sama o sobe by byla super, ale dohromady? Pusobi to na me jako kockopes, ktery chtel byt na silu vsim. A Thorin, ktery mel cely dej tahnout? Jeho motivace jsou mi naprosto cizi. Proc tak nenavidel Bilba? Ani prodlouzena verze mi nedala odpoved. Prvni Hobbit je pro me zklamani. Neni to vylozene spatny film, ale cekal jsem po fenomenalnim Panovi Prstenu o dost vic.

Čínská čtvrť (1974)

Paradni prace po vsech strankach. Jak ze stare drsne skoly, jak kdybych se ponoril do Chandlerovky.