Nepřestávej dýchat (2022) (seriál)

Chytilo mě to za srdce a prožívala jsem to celé s ní. Ale určitě to mohlo mít o dva díly méně a je pravda, že pátý díl byl celý doslova slepený ze vzpomínek a ten byl vážně k neprežití😀. Chlápci tomu dávají hromadně odpad, takže oni opravdu cílovka nejsou. Ale čučí na to, protože ta Robinsonka je moc hezká...

Jitřní záře (2022) (seriál)

Povedlo se to nad očekávání. Nebylo to naštěstí nijak černobílé - fandit úředníkům se nedalo, ale v podstatě nešlo fandit ani ústřední dvojici. Ledaskomu by se taky asi líbilo žít ultra svobodně, ale málokdo na to má náturu, kromě toho "zajetá" a funkční společnost se někdy sakra hodí, že (viz okamžitý přílet vrtulníku pro utopeného synka; bylinkami by ho oživili těžko). Petra Bučková i Jan Plouhar to navíc hráli skvěle. Skoro to vypadalo, že to ani nehráli... :)

Pýcha a přemlouvání (2022)

Pustila jsem si to k žehlení s tím, že to těžko dokoukám. Ale zalíbilo se mi to a viděla jsem to celé. Nebylo to přece myšleno vážně, byla to parodie. A podle mě lehoučká a zdařilá.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Thor fyzicky sice vypadá už zase jako dřív - což alespoň za sebe radostně kvituji (a proto nadhodnocuji, protože se potěšilo alespoň mé oko), ale režisér a scénáristé se evidentně rozhodli, že jejich vyvolenou  cílovkou nyní už budou výhradně děti. Takže bez uzardení opustili hrdinský patetismus a nahradili ho infantilitou. A to tak značnou, že to tím pádem nemá šanci fungovat ani jako parodie. V jiných komentech jsem četla, že lidé v kině se prý smáli. Když jsme na tom byli dnes my, tak se tedy za celé dvě hodiny nezasmál nikdo. Howgh.

Neznáš mě (2021) (seriál)

Pekelně nudný soudní proces. Tvůrci se tváří, že vám servírují kvalitu, ale neumějí to udělat poutavě. Dost jsem přetáčela. A když měl přijít verdikt, naskočily titulky.

Nejdelší noc (2022) (seriál)

Bizár. Během sledování se mi vystřídaly asi všechny emoce. Chvílemi mě to dokonce i docela dost bavilo a bylo to napínavé. Ale pak si člověk uvědomil, jak moc velká je to pitomost. Ale i to se vidí často. Ale prakticky nikdy se nevidí, aby se naprosto NIC nevyjasnilo (a že bylo co vyjasňovat!) a prostě to skončilo.. basta fidli, vlezte nám na záda. A jestli jsme se vám líbili, tak možná v další sérii dojde i na to, že dáme hlavy dohromady a vymyslíme tomu všemu konečně nějakou smysluplnou dějovou linku, kterou jsme vás zatím nechtěli obtěžovat.

The Morning Show - Série 2 (2021) (série)

Líbilo se mi to o maličko méně než první série - už se do těch všech svých sebestředných bolístek a odsuzování nevhodného sexu zamotali natolik, že nakonec už jim nevadilo vlastně nic. Tak do toho ještě napasovali covid, což bylo jen dobře, protože najednou měli alespoň nějaké téma.

Capitani - Season 2 (2022) (série)

Druhá série drží stejnou laťku i atmosféru jako první. Není o nic horší ani lepší. Komu byl Capitani sympatický, ten mu bude držet palce i nadále.

Ukradené srdce (2022) (seriál) odpad!

Prolétla jsem vsech 14 dílů během jedné hodiny. Jedná se o čistokrevnou telenovelu, takže dávat tomu odpad není úplně na místě, protože ve svém žanru to může být třeba i pecka. Ale odpad dávám právě obecně tomu žánru a formě zpracování. To už totiž není ani virtuální realita, ale daleko spíš se to blíží peklu. A aniž bych chtěla, nebo si dovolila hodnotit něčí vkus, pokud to má na ČSFD 74%, je to ostuda.

Nehorázné lži (2020) (seriál)

Začátek nevypadal úplně zle, ale jak už bylo jasno, o co jde, táhlo se to a konec už byl vyloženě nudný.