Temný rytíř (2008)

Pěkná podívaná až na tu dělku filmu, je moc zdlouhavý. Nolan obsadil do svých rolích známé herce jako Bale a Freeman což je super, že je dal dohromady. Největší výkon ve filmu podal samozřejmě Ledger, který se do své role Jokera náramně vžil a vyplatilo se mu to, jenom škoda, že zemřel.

King Kong (2005)

Pěkný remake původních kongů, jsem si jistý, že tenhle remake už nikdo nepřekoná, režisér pána prstenů Peter Jackson si splnil svůj sen a já mu to přeju, protože triky film hodně pozdvyhuje.

Babel (2006)

Tenhle film je vzkutku dobře natočený, výborný děj a herecké obsazení, hlavně u té číňanky (teď nemůžu přijít na její jméno), ta herečka vezme roli, kde po čase odhalí své přirození (vážně!). To co si troufla ona bych si já nedovolil, aby celý svět viděl mé přirození, ne, to opravdu ne. Film ale podle mě obsahuje až moc zbytečné dlouhé scény, kde se ozývá jenom hudba, např, jak ta číňanka se houpe na té houpačce, ale jinak je všechno ok.

Prokletý ostrov (2010)

Tak v tomhle filmu jsem nenašel ani jeden zápor. Velice se mi líbyl vzkutku propracovaný příběh, kde vás režisér jakoby tahá za nos a na konci filmu si z vás vystřelí, protože v příběhu nastane zvrat, který by nenapadl ani jednoho člověka na světě. Tenhle film doporučuji každému.

Rychlejší než smrt (1995)

Tento western je odlišný od ostatních westernů, je tu zcela nový nápad a to hodnotím velmi kladně, ale westerny moc nemusím, u tohohle ale udělám výjimku.

G. I. Joe (2009)

Akce pořád dokola a vlastně to díky tomu začne i nudit. Film jsem snad jen jednou zhlédnul celý, pak už se mi to nikdy nepodařilo ať jsem dělal cokoliv.

Sunshine (2007)

Když jsem se na to díval poprvé, vůbec se mi nelíbil, ale dnes když jsem si to zkouk už po druhé, zjistil jsem, že tento film sotjí za shlédnutí. Jediné co mám za zlé jsou schválně rozmazané záběry při tom, když kamera zabírá celého spáleného zabijáka, ale jinak se nebudete nudit i u počítačových triků a při výborné smůtné muzice, která se ve filmu objevuje na konci, opravdu smutný, výtečný film.

Poslední skotský král (2006)

Moc hezky natočený film o Ugandě, kde vládl Amin, člověk podobný Stalinovi. Jedna scéna z filmu vám však ukáže, co Amin byl zač. Představte si, když vám někdo usekne všechny čtyři končetiny a zašije zpátky k vašemu tělu, ale zašije je trochu jinak. Tam kde byly nohy tentokrát budete mít ruce a tam, kde jste měli ruce budete mít přišitý nohy, dost hnusný pohled, také, že se náš hlavní hrdina po tom pozvracel.

Kriminál (1989)

Tenhle film mě překvapil. Stallone zahrál výborně svou roli v napínavém a zvratovém příběhu. Tento snímek i ukáže divákům, jací dokáží být vězni mezi sebou zlí, nebo jak se chová ostraha proti nim, Stallone si se bude muset vypořádat s bandou hnusných lidí, kteří mu budou způsobovat peklo, opravdu hezký snímek.

Drž hubu! (2003)

V tomhle filmu jsem snad nenašel jediný zápor. Opravdu tenhle film pobaví i po několikáté. Perfektní herecké obsazení, vtipy jsou prostě super, prostě Francouzi umí natočit komedie.