Nouzový let (2016)

Bylo by to klidně i za 3 hvězdy kdyby si odpustili těch prvních 50 minut o ničem :) jinak katastrofa dobrá povedlo se jim to.

Mimi šéf (2017)

Nejnudnější animák co sem viděla. Stručně a jasně víc není co dodat.

Constantine (2014) (seriál)

No musím uznat ,že na začátku se mi poprvé v životě líbila spíše postava Constantina než-li samotný děj. Postupem jsem přišla na chuť i seriálu a když už se to konečně začalo rozjíždět a měl seriál potenciál musí to utnout. Johna si prostě zamilujete má úžasný hlas a charizma. Stále nechápu proč nikdo nechce točit pokračování sám hlavní hrdina se nechal slyšet že by si jí rád opět zahrál a ani se nezměnilo nic když i fanoušci poslali petici na obnovení seriálu. Takže nezbývá nic jiného než doufat ,že seriál obnoví. P.S. ten poslední díl .... Manny mě fakt zabil :D to sem opravdu nečekala bubák jeden andělskej :D :D

Perníkový táta (2008) (seriál)

Možná je to dobrej seroš ,ale pro mě rozhodně nikoliv už jen z toho důvodu že se to točí o sračkách ( amfetamin a metanfetamin ) takovýto druh seroše se mi nelibí ,ale každý má prostě jiný vkus ;)

Život (2017)

Dobří herci ale nejlepší byl konec z celého filmu.

Uteč (2017)

Tohle má být horor ?? Řekla bych ,že spíš psycho thriller a velmi nudný člověk čeká celej film co to bude a ono je to pouze o hypnóze ? To pardon ale hrozná ztráta mého času jediné co stojí za zmínku je hlavního hrdiny kámoš který tam má bombový hlašky takže sem se spíše smála než bála.

Vetřelec: Covenant (2017)

Trochu zklamání až moc počítačových efektů hlavně co se týče vetřelců lepší je starej dobrej originál kdy vytvářeli růčo vetřelce jelikož to vypadalo mnohem více reálně než teď, ale znovu se na to už nepodívám chybí mi tam i Ellen Ripley :D Lepšího vetřelce už prostě nenatočí.

Devious Maids (2013) (seriál)

Tak tenhle seriál předčil zoufalé manželky o 100% velmi příjemné překvapení. Spousta humoru, zvratů, akce i napětí. Nechápu proč tento výjimečný seriál zrušili a přitom jsou naopak seriály co mají snad nekonečno sérií a stojí za pendrek.