Batman (2022)

Ako ludia ja nerozumiem tym hviezdam od vas... keby som mal zaplatit 8euris za tento skvost v kine tak nadavam cely den...co s tyka Pattinsona tak skorej som mu uveril v twiligt ako edwarda postavu ako tohto sojoveho batmana... podla mna je to vhodne na  vitaza malina roka. Najhorsie skoro 3hod v mojom zivote, jednu hviezdu davam len za Zoë Kravitz a jej sexzepil, inak naproste sklamanie a este raz poviem strata mojho casu.

Spider-Man: Bez domova (2021)

tak z mojho profilu vacsinov dam len hviezdy ale toto si zasluzi aj koment... tento kusok od marvelu ma prinutil prehodnotiti top mojich 10 filmov.... urcite zaujal poziciu top 1. v mojom zozname keby sa dalo dat 6 hviezd dam ich sedem....skvela kamera, pribeh, emocie  no proste TOP !

Kniha džunglí (2016)

moderne spracovanie starej klasiky a pomerne slusne, potesilo 75%

Deadpool (2016)

konecne film po dllllllhom case co mozem s kludnym svedomim ohodnotit maximalnym poctom hviezd, teda 100% :)

Scary Movie 5 (2013)

ten kto pozna vsetky filmy ktore boli sparodene v tomto diele musi byt spokojny :)

Jason Voorhees vs. Michael Myers (2015) odpad!

treba dat sancu aj amaterskej vyrobe, ale na toto by som nemal v zivote, odvahu to zavesit na internet...toto dielo si nezasluzi byt ani na hodnoteni csfd