• Western

Inspektor Leclerc (1962) (seriál)

Inspektor Leclerc byl famózní seriál, před nímž a po něm nebylo dlouho nic. Fascinoval mě absolutně ten začátek každého dílu: jede policejní auto s houkačkou a před ním dva poldové na motorkách a pak je záběr do kanclu, kde Leclerc zvedá telefon a koulí očima, jak sleduje hodiny a okolí. Prostě fantazie! Hlavní hrdina byl i pohledný chlap a mělo to docela spád. Pamatuji se na jeden díl, který se jmenoval Blondýnka a jak mu nakonec spadla blond paruka a byl to chlap. Rád bych to ještě někdy viděl.....

Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)

Slováci byli vždycky odvážnější ! I za normalizace . Klobouk dolů před tímto dílem..

Věčně tvá nevěrná (2018) odpad!

Zdenda Troška musí mít radost. Přesně podle jeho gusta! Ti herci ze sebe dělají dobrý idioty. Za peníze, samozřejmě. Ale kdo to platí?

Polisse (2011)

Realita! *****

Občan X (1995) (TV film)

Urputný boj kriminalisty - jednotlivce s komunistickou farizejskou byrokracií. Precizní Stephen Rea.

Teroristka (2019)

Vynikající! Pobavil jsem se. Nezkoumám logičnost nebo nelogičnost scénáře, ale je pro mě důležité poselství filmu a komediální parketa. Nakonec super recept jak zatočit s takovými Dalíky, Janoušky, Rittigy a Nováky, když na ně česká justice nestačí.Bravo, pane Bajgar! 👍👍👍

Léto s gentlemanem (2019) odpad!

Tak teď jsem se uklidnil. Je mi něco po šedesátce a měl jsem pocit, že už nemám u bab šanci. Po zhlédnutí jsem pochopil, že vrchol bude v sedmdesáti! Hurá!!!!!

Robot Emil (1960) (seriál)

Pamatuji se jenom na malé útržky, ale tenkrát se mi to líbilo, a ač určené dětem, dívala se celá rodina.Nezapomenutelný je pro mne Emilův hlas a ta zvláštní dikce...