• Western

Po čem muži touží (2018)

Za mě dobrý,docela jsem se pobavil.Videl jsem mnohokrat horsi zahranicni radoby komedie.

Dukla 61 (2018) (TV film)

Povedené a uvěřitelné,lidské,citlivé a dojemné i drsné. Kdo se podívá, trochu pochopí hornický naturel a to okolo. Poprvé jsem viděl Marthu dobře zahrát. Nepitvořila se a nekňourala, ale hrála! Bravo. A domnívám se, že by si to zasloužilo i víc, než jako TV film.

Chata na prodej (2018)

Naprosto nesmyslný, hloupý příběh. Ivana Chýlková v roli protivné,zakyslé a stárnoucí ženy mne odradila asi tak po pěti minutách. Již léta se domnívám, že v mnoha případech hraje samu sebe. Brrr! Myslím, že s Krausem si krásně notují... Brrrr...

Divoký Mesiáš (2002)

Obskurni,drsné,varovné.... Důrazné memento na téma důsledky manipulace. Videt by to mel kazdy, zejmena voliči nekterych exotů, kteri se Mesiasovi fatalne podobaji.

Smrt stopařek (1979)

Trochu křeč. Dost mi vadilo, ze Perepetzka mluvil Vilem Besser. Klidne ho mohl hrat, ale pry by tim prisel o sympatie ceskych divaku, tak to musel byt cizinec. Nevim. Film jednoznacne tezil z neceho noveho, co se v cs. filmu jeste nikdy takhle naturalisticky neukazalo.Tak se vsichni hrnuli do kina. Napětí vypotřebovali, když je vraždil a pak dost nuda.

Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)

Řemeslně zvládnutý seriál s vynikajícími Zedníčkem a Karlem Dobrým, kteří vyčnívají nad ostatními, prože se dokonale vžili do svých rolí. Celkově to je docela uvěřitelné a s dobrými hereckými výkony. Jenom ten Langmajer mi tam nějak nesedl, ale to už je věc scénáŕe.

Neviditelný důkaz (2015) (TV film)

Forenzní vědy a uplatnění DNA v boji proti zločinu. Napínavé pátrání po vrahovi mladých dívek,trpělivá a nekonečná policejní práce vědců a policie bez stříleček, automobilových honiček a proskakování okny. Superintendant jBaker e sice od pohledu suchar, ale boží! Výborný film pro posluchače policejních škol, ale i pro laiky.

Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí (2006)

Syrová oslava banálního,všedního života obyčejných lidí natočená formanovským stylem s vyuzitim nehercu. Pet hvezd za odvahu to natocit a pustit do sveta! Meli bychom si priznat, ze jsme tak prezraní temi "akcemi", ze uz nesneseme obycejnej film o zivote. Jsem z kraje cervene hliny, kousek od Žatce a dostalo mě to. Ta atmosfera nadrazaku a lidi okolo, obycejne problemy, venkovskej fotbal, spolecná posezeni v ruznych zakoutich u levných koralek a tepleho piva, autentický pohled na drážní remeslo. . A vsechny zde hrajici zensky jsou krasny a maji smrnc. Pro me parada.Ten film si poustim alespon jednou za rok, nejlepe v cervenci, abych udrzel atmosferu. Mam ho rad, chci mu porozumet.