• Fantasy

Shawn Mendes: In Wonder (2020)

pohodička. Taký americký dokument, v ktorom sa vlastne nič nedozviete ale aj tak vás baví. 70% . Ešte som chcel dodať, kto by nechcel mať také vlasy ako Shawn.

Projekt Power (2020)

najväčšia strata času. O 10 nezmyselných presúvaniach kamery počas minútoveho dialógu sa ani nebudeme baviť. trash

Tolkien (2019)

Mne sa to veľmi páčilo. Viac ale to detstvo a opisy toho ako tie vojnové scény, tie mi prišli trošku off. Inak som bol ale veľmi spokojný, vzhľadom na to že som nemal nijaké očakávanie a pozeral to spontánne. 85%

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Jednoducho nádhera. Vizuálne bombardovanie všetkých zmyslov. Občasné vstupy komiksového textu pridávajú na živote snímkov. Hudbu vyberal tiež génius 90%

Venom (2018)

najlepšia marvelovka za mňa. 90%

1917 (2019)

Neskutočná kamera s veľmi dobrou výpravou. Všimol som si nejaké malé chyby v produkcii, napríklad zo scény na scénu zmizol bajonet zo zbrane, čo vcelku narušilo kontinuum celej výpravy a už to človek nebral ako jeden shot. Srdceberúca hudba a zvuky iba pridávali na zážitku. 90%

Očista (2013)

Dobrý námet, ktorý sa dal tak krásne spracovať. Bohužiaľ z toho vyšlo toto. Nezmyselná situácia za nezmyselnou situáciou. Každá postava ako keby mala 7 IQ. 20% za námet.