Kick-Ass (2010)

Ako urobiť s priemerného teenage príbehu, zabaleného do vizuálne pekného kabátu, záležitosť s hodnotením nad 80%? Kick-Ass

Malá Miss Sunshine (2006)

Tento filmík som videl už dávno a asi nad štyri hviezdičky by sa nedostal, príjemný ale zase až tak výnimočný sa mi nezdal. Teraz po dlhej dobe som si ho pozrel znovu, páčil sa mi ešte viac, a vlastne som zistil že nič podobne príjemné som odvtedy nevidel. Perfektný Greg Kinnear!

Paintball (2009)

Striekajúca krv cez infra kameru nemá chybu :). V rámci žánru podobných kravín nevidím problém udeliť 3 paintballové guličky ;).

Jádro (2003) odpad!

Kryštalický ametyst v 2000 km :)

Devítky (2007)

Pridávam sa do klubu "Pseudo intelektuálna blbosť ". Dopozeral som to snáď len kvôli Reynoldsovi. 4/10

Cesta do zatracení (2002)

Takmer dokonalé. Škoda, toho takmer. Atmosféra výborná, herecké výkony rovnako. Ale niečo tomu chýbalo, možno celý dej filmu prebiehal až moc hladko, v zvláštnej pokľudnej atmosfére, mne v tom chýbala väčšia dráma. Gangsterky mám rád, a preto pridávam hviezdičku naviac. 9/10

Morganovi (2009)

Pridávam sa k menšine. Nebolo to také hrozné ako som sa bál. V rámci nenáročných komédií, taký normálny priemer, s pár fakt dobrými vtipmi a narážkami. 6/10