Jan Hus (2015) (TV film)

původní vávruv hus byl silně ovlivněn dobou svého vzniku,proto se mu dá ledacos odpustit.nic proti panu stěpankovi a dalším a jejich hereckému umění prostě taková byla doba.bohužel nový ničím neovlivněný hus se opět neoprostil od kliše tedy:hodný hus s přiznivci versus darebáci jejich odpůrci,což je samozřejmě jeden velký nesmysl.bylo by už hezké postavit se mistrovi čelem,a podívat se na něj když ne objektivně tak aspon upřimně a bez učelovosti.to se ale nestalo.co se hudby tyče pan kocáb mě bavil do revoluce,pak už mi je a zejména jeho názory u prdele.také zde někomu vadil lev v kleci,je faktem že král václav byl velký milovník zvířat a mimo lvu vlastnil i jiné šelmy.jednu hvězdu dávám za odvahu znovu tak složité téma otevřít,další dvě patří javorskému a dlouhému ti svou práci odvedli dokonale.

Proč? (1987)

viděno znovu po letech,nemužu si pomoct chvilkama to působilo opravdu směšně.ovšem na danu landovi je vidět že ho natáčení skutečně bavilo,proto puste bratry domů.

Vetřelec: Covenant (2017)

po pravdě nevím co pan scott timto zamyšlel,a také nevím proč pravě on který stál na počátku všeho.vetřelec je legenda,a tohle si opravdu nezasloužil.

Modrý kód (2017) (seriál)

takova prasárna se ani hodnotit nedá.už tohle napsat mě stálo hodně usilí.

Rivalové (2013)

vedle senny urcitě nejlépe natočený film z prostředí f1.i když je plný chyb a nepřesností, niki lauda který se podilel na scenáři a jako poradce u filmu se o něm vyjádřil pochvalně.kdo by měl bejt povolanější?

V srdci moře (2015)

živit se v te době lovem velryb bych opravdu nechtěl.

Mělčiny (2016)

pro mě méně uspokojivé než současník 47 meters down,ale pořad koukatelné.od čelisti vzniklo takových nesmyslu,že je potřeba si dobrých žraločích filmu vážít.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

leo už dávno není jen ten roztomilý chlapec z titanicu.je drsný zalesák,jemuž se po neštastném setkání s medvědí mámou obrátí život naruby.teměř pohádkově laděný přiběh, v němž dobro nakonec vítězí nad zlem a nesmrtelný leo který si po všech těch peripetiich toho oscara skutečně zasloužil.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

gibsonovo válečné drama zůstalo u mě trochu za očekaváním.ne že by to bylo špatné,ale od mela bych čekal tak nějak více určitě má lepší filmy.na jedno kouknuti dobrý.