EZO.TV (2009) (pořad) odpad!

Extrémní nálož exkrementů vypadávajících z úst Vlastíka Plamínka, kartářky Jolandy a dalších podivuhodných individuí, kteří vypadají, že byli do tohoto pořadu "naverbováni" v nějaké temné uličce sjetí na cracku. Když se člověk dívá na tento pořad, tak musí hodně silně přemýšlet nad tím, zdali jsou hloupější "věštci", nebo ti lidé, co jim volají.

Hip Hop Žije - #27 (2015) (hudební videoklip)

Jak řekl Sheer, na grizzlyho z roku 2010 to vskutku nemá, ale já jsem si i tak tenhle skvělý počin patřičně užil. Musím dát 5 hvězd už jen za skvělý beat od pana Wiche. (90%)

TOP STAR (2010) (pořad) odpad!

Mám jen jednu otázku: Proč vpravo nahoře nevidím 0%?

We Are Your Friends (2015)

Hvězda muzikálu ze střední Zac Efron se tentokrát představí v roli ctižádostivého DJ Cola, který se snaží prosadit ve své branži, k čemu mu pomůže DJ James, kterému za odměnu Cole pomiluje jeho přítelkyni. Film je jeden velký solidní videoklip s trochou příběhu, který však za moc nestojí, až na pár světlých momentů. Asi nejzajímavější a nejvíce emocionální (neboli jediná část filmu, která ve mě vyvolala malinký náznak nějakých emocí) je závěrečný "song", ke kterému v podstatě celý film už od začátku gradoval, vytvořený ze zvuků nahraných v Colově okolí. (70%)

Želvy Ninja (2014)

Slabý blockbuster, s otravnou Megan Fox, který má své světlejší momenty. Tři hvězdy hlavně za beatbox ve výtahu. (60%)

Angličtina - Extra (2003) (seriál)

Vzdělávací hodnota - 80%, Komediální hodnota - 20%

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Ulítlá kravina, která má v sobě téměř dokonalou dávku šílenosti. Když je člověk ve správné náladě a dokáže ignorovat některé filmařské nedostatky, tak se u tohohle filmu zasměje, až se bude za břicho popadat, ne-li více. Málokdy se zasměju u stupidních filmů, avšak tenhle má v sobě nějaké kouzlo, které mě donutilo se nad každou vtipnou scénkou málem potrhat smíchy a pokaždé, co si na to jen vzpomenu, tak se mi vykouzlí na tváři úsměv od ucha k uchu. (70%)

Domek z karet (2013) (seriál)

Ze začátku jsem si myslel, že nějaké drama z amerického politického prostředí mě zkrátka nemůže bavit, ale teď, když už mám za sebou všechny tři série, musím říct, že jsem se v životě více nemýlil. Frank Underwood (Kevin Spacey) je dychtivý politik, který si jde za svým ať to stojí, co to stojí. Vydírání, intriky, korupce a pěkná nálož pochybných dohod se všelijakými lidmi nejen z politických sfér, to jsou jeho zbraně. Je to jasný "záporák" až do morku kosti, ale je to záporák, kterého si zamilujete a budete mi fandit, i když byste ho nejradši nenáviděli za jeho temné praktiky. Avšak nejen hlavní postava je tak zajímavá, okolo hlavního děje se odehrává plno dalších vedlejších dějových linií, které jsou kolikrát i minimálně stejně zajímavé, jako ta hlavní. | 1. Série - 95% | 2. Série - 90% | 3. Série - 95% | 4. Série - 95% | 5. Série - 90%

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Když se Vojta Kotek a Jirka Mádl dají dohromady, skoro nikdy z toho nevznikne něco pěkného a tento pořad, bohužel, není výjimkou. Někdo by to nazval českou verzí Equals Three z produkce Raye Williama Johnsona, ale takovéto tvrzení je pro Equals Three urážkou. Stahovák vám může přijít aspoň trošičku vtipný, když budete mít po celou dobu vypnutý zvuk a zavřené oči, které otevřete jen když se pouští nějaké to vtipné video.

=3 (2009) (seriál)

Dokud pořad hostoval jeho tvůrce Ray William Johnson, všechno běželo jako dobře namazaný stroj a já se náramně bavil u každého rasistického a sexuálního vtípku, který Ray vypustil z pusy. Avšak poté převzal štafetu mladý Robby Motz, který zprvu působil celkem nuceně a nudně, ale časem jsem si na něj i jeho humor zvykl, takže mě ve finále dokázal dobře pobavit i on. Ale až jsem si na něj konečně pořádně zvykl a začal se mi ten kluk zamlouvat, tak opustil show též a místo něj ji teď hostuje nepříliš oblíbená Kaja Martin, která se do této show zkrátka nehodí. Hostovat ji stále Ray, nebo po případě Robby, dal bych možná i pět hvězd, avšak mám pocit, že s každou změnou kvalita pořadu stále klesá. (85%)