• Romantický

Jason Bourne (2016)

Ludluma čtu ráda a Greengrass to s Bournem nádherně umí. Akce, akce, akce a na konci ještě trochu akce. Žádné zbytečné zdržování s romantikou, jen ty flashbacky s otcem byly trochu divné, jako by se nám to muselo opakovat víckrát, protože jsme retardovaní.

Bourneův odkaz (2012)

Bourne bez Bournea vyšel parádně. Akce dostatek, příběh slušný a pohled na Jeremyho koupajícího se v ledovém jezeře byl opravdu pěkný začátek :). Doufám, že bude další díl, který někam posune příběh agentky Pamely Landyové.

Bourneovo ultimátum (2007)

Opět parádní biják, jen pro mě by tam mohlo být trošku míň akce a víc keců. Bourne jako obvykle bezchybný.

Bournův mýtus (2004)

Bourne je výborný jak v románu tak ve filmu. Matt je tady opět skvělý a já jdu hned na další díl :)

Než přišla bouře (2018)

Bezvadný film, vše je naprosto uvěřitelné, žádné nadlidské výkony, jen prostě velká touha přežít, umění neztratit se a poradit si s čímkoliv. Respekt.

V cizí kůži (2011)

Úsměvná komedie o záměně těl a duší. Herci výborně vybraní. Dávám hvězdu navíc za casting.

Ten třetí (2013)

Herci dobří, ale to, co hráli, mě vůbec nezaujalo. Bylo to takové od ničeho k ničemu. Všichni se děsně trápili, jeden by si z toho hodil mašli. A konec? Mohl by sem někdo hodit vysvětlivky?

Doktor na moři (1955)

Půvabné, zcela odpovídající době, jen BB mě překvapila, nemohla jsem ji poznat. Asi že ještě nešpulila roztomile pusu.

Časové pásmo bylo změněno