• Romantický

Věčně tvá nevěrná (2018) odpad!

Nápad možná dobrý, provedení katastrofální. Uvažuju, že dám jednu hvězdu, protože jsem to byla schopná dokoukat do konce... ne, nedám.

Popelka naruby (2014) (TV film)

Tak tahle skoroharlekýnka patří jednoznačně k línému nedělnímu odpoledni. Je to totiž čistá platonická romance, kde herci jsou celkem úhlední, sympatičtí, lotra poznáme na první pohled, což je značná úleva od běžného života. No a po poznámce "zazvonil zvonec" nám ještě řeknou, jak kdo dál dopadl — zavřeli ho? vzali se? vystudoval? vyhrála? kdo je vrah?

Královská noc (2015)

Klidná mírná zábavná záležitost vhodná přesně na večer, kdy jste příliš pohodlní pro nějaký "velký" film. A jestli to bylo podle skutečnosti? Kdoví? Vždyť nikdo nic neřekl, všichni mají ústa na zámek.

Jen na sex (2008)

Trošku ulítlé, trošku perverzní — slovně, takže nevím, jestli se to počítá. A ten jeden jako by nassával názory ve stejné školce jako jeden můj bývalý známý — taky hned hotový s názorem... jen tolik nebrečel.

Tanner Hall (2009)

Nevíme, co se dělo předtím, nevíme, co bude potom, jen jsme s nimi strávili malý časový úsek, přesto mi připadá, že je znám. Ne že by některé z nich nebyly zralé na psychiatra, obzvlášť ta jedna, že?

Králova přízeň (2008)

Tak toto se mi líbilo. Je mi jedno, že to neodpovídá přesně historii, líbí se mi vztah sourozenců a i vysvětlení, proč byla Anna jiná — to přece ty dva měsíce na dvoře francouzského krále, ne snad? A Scarlett jako povolná čestná sestra byla úžasná. Je náročné věrohodně zahrát dobro a čest i se všemi těmi pochybnostmi. Mimochodem Natálka byla krásná, o tom žádná, ale že by na ni ausgerechnet Jindřich, muž vysokých sexuálních potřeb, vydržel čekat déle než pár mizerných měsíců? To by musela mít pořádnou jiskru! A tu jsem tady neviděla.

Temné síly (2018)

Příjemné překvapení, které bude doufám následováno dalším dílem. Byla by škoda nevyužít potenciál tak dobře rozehraného světa. Počáteční kecy zkrácené na minimum, beztak nikoho nezajímá, jak se to stalo, vztahy s dospělými na bodu mrazu, netušíme, co se stane, až tyto děti dospějí.

Boj o oheň (1981)

Film krásný, exteriéry úžasné, nevěřila bych, že se někde najde tak nedotčená krajina. Herci velmi dobří, Rae byla naprosto famózní. Jen hudba mi neseděla. Kromě pasáží s panovou flétnou bych ji klidně vynechala úplně, jen rušila. Nebýt jí, dám 5*.

Hotel Transylvánie (2012)

Při druhém kouknutí měním ze tří na topových pět. Postavy, písničky, děj, animace, nápad — všechno mi připadá báječné... nebo jsem na to prostě jen měla náladu :D