• Romantický

Úžasňákovi 2 (2018)

Stejně zábavné jako jednička. Chudáci obyčejní lidé, jsou taaak nudní, když jsou jen bezmocnými hračkami v rukou superhrdinů. Řekla jsem hrdinů? Spíš superzloduchů... a že jich tady je!

Elitní policajtka (2016)

Možná snaha navázat na proslavené Funésovy komedie. Nic si od toho neslibujte, nebudete zklamáni. Jednou skouknout se to dá.

Ils sont partout (2016)

Zajímavý film s docela běžnou konspirací. Ještě by mě zajímal pohled na zemi 6 let poté. Jsem přesvědčená, že párečky a slaninka by nakonec zvítězily nad myšlenkou "budeme si pomáhat".

Společenská pravidla (2009)

Ani jsem nevěděla, že mám chuť na celkem vážný film. Jde vlastně o generační výpověď. Není to o konfliktu, vypjatých situacích, silných emocích, či spíš je to o nich, ale my je na plátně nevidíme, odehrávají se v mezičase, během roku, který je ohraničen našimi vstupy. Páry se rozcházejí a zase dávají dohromady a já fandím jednomu každému z nich. 96 minut je málo.

Šťastné a Veselé (2005)

Žádná velká jména, žádné srdcervoucí příběhy, jen skutečné naděje, sny, situace, ve kterých vítězí člověčenství. Není divu, že je rozprášili, vždyť touha obyčejných vojáků po míru je jak prašivina a mohla by nakazit celé armády. Co vědí obyčejní lidé o zájmech státu, sebeurčení národa, věcech, které je převyšují? Nic. Proto je nezbytné jakékoliv neuposlechnutí okamžitě vymýtit. A to i přesto, že vím, že oni ztratí život, nejen rodinný, ale položí ten svůj pro svou vlast, ať už je jakákoli. Btw. hezký soundtrack.

Bimboland (1998)

Dvě tři hlášky fakt stály za to, jen toho Gérarda tam dávat nemuseli, chemie mezi ním a Judith nefungovala, což rozhodně kazí hodnocení. Holky byly výstavní i vtipné, taky bych se ráda zapsala do kurzu Bimboland :)

Nic k proclení (2010)

Můj teprve třetí film s Dany Boonem naprosto nezklamal, ovšem na moje první setkání s ním ve Vítejte u Ch´tisů se nezapomíná a tohle má k tomu ještě krůček.

Můj nejlepší přítel (2006)

Komedie to moc není. Je to úplně vážný film snad ani ne o neschopnosti mít přítele, jako spíš o tom nechtít se angažovat v mezilidských vztazích, což obvykle nastane po nějakém zklamání, (spoiler) ale tady to není nijak vysvětleno a dokonce je nabídnuta jednoduchá terapie, která vše otočí, a z "hrdiny" se najednou stane nejlepší přítel řady lidí, v kruhu přátel oslaví narozeniny a také je si jist, že mu má kdo přijít na pohřeb. Takže vlastně taková pohádka o Popelce, jen těmi třemi oříšky je Dany Boon. (konec spoileru)

Superhypochondr (2014)

Dany Boon udělá z pošmourného dne den plný slunce. Tady to byl den sem tam oblačno, ale to na věci nic nemění, stejně jsem se bavila. Jdu na další filmy :)

BLEACH (2018)

Zvláštní. Napřed ten kluk nechutně přehrával, až jsem myslela, že to dlouho nevydržím, zůstala jsem a nakonec se celkem dobře bavila.