• Romantický

To nejsi Ty (2014)

Jestli jsem to čekala povedenější? Ano. Jestli jsem srovnávala s jinými na podobné téma? Ano. Nebylo to top a stejně jsem si to celkem užila. I ten slzavý konec...

Já, Simon (2018)

Hladce plyne od začátku do konce. Chybí tomu drama, chybí tomu eskalace, ale tohle není TEN typ filmu. Je z toho cítit pohoda a laskavost a zaujetí, pokud se někdo zachová špatně, tak je vbrzku přiveden na správnou cestu za potlesku ostatních, všichni si vzájemně fandí... a tak by to mělo být. Rozhodně doporučuju.

Dva nestačí (2017)

Lepší dříve než později. Spolu měli zaběhané zvyky, cestu naplánovanou a když zkusili něco jiného, tak měli tu smůlu, že to jiné bylo inspirativní a zábavné. Kdo se nepřizpůsobí, jde z kola ven. Jak říkám — lepší dříve než později.

Špión (2015)

"Přestaň řvát, líbilo se ti to!" :DDDD

Kniha lásky (2016)

Je to podivné a zvláštní. Dvě hvězdy jsou tak akorát.

Upgrade (2018)

Chabý hlavní hrdina, ošklivá manželka, velmi slušný nápad a celkem povedené zpracování. Ale už se na to znovu nepodívám, jednou stačilo.

Mělčiny (2016)

Celý film hravě utáhne. Nevzdává se a to se mi líbí. Tohle si budu pouštět, když mi osud nepůjde zrovna na ruku :))

Půlnoční láska (2018)

Ona je fajn, ale on je herecké kopyto, které se umí jen ukázkově usmívat, a teprve, když jsem si přečetla, že je to model, tak mi doklaplo, odkud ten úsměv znám - z reklam. Je to prázdný úsměv na kameru. Škoda.

My All-American (2015)

Moc se mi to líbilo, asi proto, že prostě mám ráda lidi, co jim o něco jde, co se snaží, co nejvíc můžou, umějí pořádně máknout a když jim docházejí síly, tak ještě trochu přidaj.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Byla jsem hodně hodně nadšená, nemohla jsem se dočkat, až film dokoukám... ten nápad! to zpracování! ty efekty!... jenže pak přišel konec, který to svým moralizováním všechno úplně zabil. Najednou si nevzpomínám, co se mi to tak líbilo. Za prvotní nadšení dávám pět a za ty kecy nakonec srážím dva body. Bylo to jak Pekařův císař a Císařův pekař, když začali zpívat ty budovatelské písně — to bych jim taky nejradši povyrážela zuby.