• Pohádka

Bod obnovy (2023)

Ač se to snažilo bejt jako české napínavé Sajn Fikšn ..mě to vůbec nechytlo..kamera..dialogy..postavy.. nějak mi bylo jedno kdo a jak se obnoví a kdo koho zabil..na naše poměry určitě nestandardní kousek..bohužel nic pro mě..35%

Piraňa 3D (2010)

Takovou krvavou lázeň jsem nečekal:) kam se hrabou žraloci:) Piraňky jsou mnohem efektivnější..Název by měl bejt Piraňa a Kozí Ráj :) :) mnoho Kozáků z mnoha úhlů a záběrů:) včetně krvavých gore dudaku.. neskutečný:) základem filmu jsou fešné prehistorické rybky no a pak jen hektolitry krve, kozy, hromada ozranych těl, kozy.. plovoucí ukousle pero :) a kozy :) :) nečekal jsem..že takto jednoduchá a bizarní přehlídka může bejt více nežli zábavná:) 80%

7500 (2019)

Unos letadla pojatý dosti originálně..pohled pouze z kokpitu od pilotů..ani jeden záběr z letadla od cestujících.. herecké obsazení dosti nemastné..bouchani teroristů do dveří..které nás téměř nonstop doprovází asi prvních 40 min!!!to se někdo asi posral ne??? Uz jsem to chtěl vypnout..ty zvířata co se chtějí zmocnit letadla..ani nekomentuji...nechápu ..jak může pilot jen tak ledabyle otvírat ty dveře k nim..spoza závěsu by tam dokázal vbehnout kdokoli.. 40%

Paroží (2021)

Nuda Nuda Nuda... o ničem..atmosféra nulová..táhlo se to jak svrab..absolutně nezajímavé...10%

Sestra Smrt (2023)

Pro Jeptišky mám slabost - ale! Tady je všechno špatně..nezajímavá..nudná..prázdná kamera..prostředí úplně o hovne..herecké obsazení žalostné..hlavní jeptiška totálně nepresvedciva a zbytečná.. hudba stejně bídná jako celej film..ze začátku až moc tlačí ty pobozne sragory...čekal jsem jen na konec. 10% ta Španělská produkce je téměř nekoukatelna..

Zatmění (2023)

Tak co to jako bylo??? 3/4 filmu 3 herci na 5 metrech..lesní silnice..3 auta..:) noo bylo to divné..ale docela zajímavé i :) propletenec conz toho vyšel..:) dost netradiční filmové dílo na české poměry..55%

Vřískot 6 (2023)

Šesté pokračování Legendárního Vřískotu solidně přitvrdilo :) co se týká gore a masakrujících záběrů na mrtvoly..tak je to hodně znát :) dosti mě znervoznilo úvodní odhalení..ale rázem vše bylo jinak.. Vraždění jsem celkem ttefil i když ne všechno:) prostředí New york tomu docela swdlo, stejně jako svižná kamera a kvalitní hudební doprovod..konec jako vždy lehce prepaleny ( ani 10 bodnutí, střílení..atd neznamená smrt :):) ale to je klasika.. 75 % hodně povedené pokračování této Legendary série

Sněžné bratrstvo (2023)

Původní film byl dobrej a i tahle adaptace má svou sílu..i když zkraje jsem si říkal herci nic moc..tak postupem času na pohodu..neskutečný příběh a neuvěřitelné že se podařilo v tak drsných podmínkách přežít...Jednoduchá volba nebudeš jist = zemřeš... Nando mě ale sral celou dobu :) 90% zajímavý zážitek se znovu dívat na to jak se hoši poprali s osudem v krutých Andach

Oppenheimer (2023)

To bylo těžké sledovani ale sakra těžké... zorientovat se ve všech těch postavách..různé časové linie..nukleární téma...do toho neskutečně dlouhá stopáž... Herecké Výkony a hudba skvělé...celý ten příběh..hustej..jak ho pak pranyrovali ..pritom jim všechno udělal jak chtěli...60% bylo pro mě těžké se ve všem orientovat a pochopit..ale každopádně hodně zajímavé sledovat co se kolem atomovky dělo

Střípky (2021)

Oldskulova detektivka ala seven.. Denzel a Rami hrají obstojně dvojici vysetrovatelu.. hodně ale hodně pomalé tempo...které občas ztrácí dech..chybí tomu větší moment překvapení..závěrečný zvrat..takhle je to jen koukatelny průměr...55%