• Pohádka

#annaismissing (2023)

Panečku..sralo mě tam od začátku tisíc a jedna věc..nesnáším tyhle hovnojutubery atd..k tomu hnedle postava..co není poznat jestli je holka nebo kluk či moderní Ono..z toho by mě úplně jeblo..ale nejdůležitější je..že jsem viděl sakra dobrej Českej ano! Českej thriller..kde jsem do posledních minut nevěděl..kdo je vrah! Parádně zachycenej odraz tyhle sociální doby..kdy se v mžiku o každém dá všechno dohledat na internetu..však to každej zná..sám sdílím kdejakou sračku...neskutečný kam až to dospělo.. ta Zrzava cubka byla fakt nesympaticka..a nedivil bych se kdyby ji kdokoliv z peroposilatelu sejmul.. Chválím jak se dokázalo držet napětí..různé stopy ..až do konce..hudba skvělá..obrovské překvapení..90%

The Curse of the Clown Motel (2023) odpad!

Namalovanej indián.. se svítícím mečem tvl... aby toho světla nebylo málo.. tak mu šlehají skvělé..ohnivé efekty.. z drštky...skvělá podívaná! 10% za kozy

Maléry pana účetního (1980)

Bizarní postava účetního Fantozziho :) geniální Italská komedie z osmdesátých let :) po dlouhé době viděno 2024 a směji se pořád stejně:) geniální dabing ..dcera opička:) a skareda žena Pina..to je sestava..první půlka nonstop zábava..pak je to krapet slabší. Nejoblíbenější pasáž je na hubnoucí kůře..jak na tajnaka užírá..:) 90% nesmrtelnej film na kterej se vždy rád opakovaně podívám.

Becky je zpět (2023)

Že to je pokračování jsem zjistil.. až když jsem si to přečetl..takže jako první film ve mě očividně zanechal nulovou stopu..tak u pokračování to bude to samé..tenhle Rádoby drsný humor a chování mi tady vůbec nesedí..opět snaha o gore ..ale to je sakra málo..nahodit pár krvavých scének.. Stifler ať se drží prcicek..tvl..tady jako voják zabiják se nechá dojebat nesympatickou mladou cubkou.. no mám dost..20%

Den díkůvzdání (2023)

Po dlouhé době Povedený a zábavný slasher :) jak je to jednoduché..stačí kvalitní maskovanej zabiják..několik skvělých nápadů na usmrcení.. dobrá kamera .. nadstandardní porce gore záběrů...a je to :) už začátek v krámku byl hodně zajímavej a tak to pokračovalo celej film..80% více takovejch filmů

Noční koupání (2024)

Nebudete se už chtít koupat v bazénu..bla bla.. Taková variace na 3:15 jen tady posedava lidi a zabíjí bazén:) postavy pod vodou spíše komické jak z osmdesátých let..ani herecké obsazení žádná sláva...Je to bída 33% po shlédnutí můžete úplně v klidu skočit do bazénu.

BANGER. (2022)

Na několikáty pokus dokoukano..ale chtělo to velkej sadomasochismus vydržet to dokoukat.. Mišíka ještě zkousnu.. i kdyz slyšet za 20 min 500 x koho by pochcal už mi z lehounka cukalo koutkem.. ale toho Bendika.... samé more a jiné hovna z toho jsem ob minutu chtěl rozkopat notas.. celá tahle fetacka komunita... kamera..nic mě nebavilo ..krom te sjete cubky..která nutně musela vystrelena ukazovat vaginu.. strašna sragora celej fetka film 15%

Moonfall (2022)

Katastrofický film s měsícem :) dobrej nápad ale lehce prepalenej..vychyleni ..potopy..tsunami..vše ok..ale ta cesta do středu měsíce a nález tam..to už je hrozně preplacane..stejně jako stopaz...ten borecek z fastfoodu je nejlepší..ve finále chytřejší nežli pánové z Nasa :) 55% ten nehezkej a nesympatickej syn co byl zavrenej..ten tam je naprosto zbytečnej..stejně jako ty hloupé citové výlevy srdcervouci :) tohoto nás mohl režisér ušetřit:)

Apocalypto (2006)

Velkolepá jízda v Mayske džungli :) už jen samotná řeč je zážitkem:) to že tam je hromada nehercu musí bejt hned každému jasné.. a není to na škodu ba naopak.. všechno to je tak maximálně autentické.. o brutální a detailní krvavé záběry tu není nouze..Mazec nahlédnout do Mayske civilizace a sledovat příběh válečníků zboralesa až k bájným pyramidám ..ještě teď vidím tu hromadu těl bez hlav.. 100% v ramci žánru těžko bude hledat konkurenci

Zlo si umí počkat (2023)

Hniloba je všude:) a děti:) hodně času je to o ničem..nějaký zapadakov a 2 neherci..ale oteklej hnijici tlustoch je hodně dobrej..rozhodně bych se ho nedotknul..některé scénky se toho nebojí a jedou slušné hard gore..škoda že to celé nemá lepší drive... 55%