Logan: Wolverine (2017)

Dívat se dvě hodiny na sotva chodícího Wolverina, který mele z posledního, umírajícího Xaviera a to, co zbylo z Calibana? Ne, díky. Jedna série musí končit, aby nová začala, ale končit může i trochu důstojněji. Tenhle díl patří na samotné dno celé řady X-Menů.

Uteč (2017)

Jordan Peele je master. Zdálo by se, že po shlednutí traileru je vše jasné a příliš překvapení nás nečeká, ale opak je pravdou. Hororova atmosféra od první minuty, parádní finále + super soundtrack (hlavně úvodní Childish Gambino).

Bláznivá dovolená (2015)

Normálně asi za 3*, ale tu jednu navíc za "Debbie do anything" :)

jOBS (2013)

Skoda, ze je Jobsovi podobny zrovna Kutcher. Horsi volba pro tenhle zanr snad ani neexistuje. IT filmy umi asi jen Fincher. Tohle nemelo zadny naboj, jen par ostrych slov od borce z reklamy na Lenovo.

V zajetí démonů (2013)

Sice neprinesl nic noveho, ale ve svem zanru a zamereni je na uplne spicce. Kam se hrabe Insidious.

Stážisti (2013)

Nejde ani tak o komedii jako o nahlednuti do Googlu, ktere musi zajimat kazdeho, kdo nekdy hledal job snu. Pokud tu neco melo fungovat jako humor, tak spojeni Owen Wilson, Vince Vaughn a Will Ferrell, ke kteremu vsak dojde pouze jednou (pokec o "back door" v prodejne matraci). Vse v Googlu je pak predem predvidatelny pribeh s nesmyslnym happyendem.

Město andělů (1998)

Alespoň něčím se Cage může pochlubit - nikdo neumí napodobit ten jeho dementní výraz, po kterém si myslím, že už více klesnout nemůže. Film celkově o ničem a ještě k tomu zakončen ultra-tupým klišé!

Lásky čas (2013)

Půl hodiny průměrná komedie, po zbytek času nudné strasti všedního života, které už nezachránil ani Bill Nighy.