• Romantický

Definice lásky (2012) (TV film)

Konverzačních vztahovek, kdy se navíc propojuje několik příběhů dohromady, nemám nikdy dost. Toto je snad první takový český počin a mě se líbil. Ne jen příjemným hereckým obsazením, ale atmosférou, vykreslením postav a doprovodnou hudbou. A také nečekanými konci. Kdo píše, že je to film o ničem, nepochopil. Dobrá, není to film, na který budu měsíce vzpomínat, ale strávila jsem s ním příjemný podvečer a i to se cení. "Alespoň příjemná hodina denně." :-) Dávám čtyři hvězdy, protože se mi film zdá býti trošku podhodnocen.

Chlapectví (2014)

Příjemné sledování života tak, jak leží a běží... donutí se zamyslet na tím, jak to letí a jak se člověk postupně vyvíjí a různé okamžiky ho různě ovlivňují...

Lucy (2014)

Vcelku příjemná podívaná, ale dosti vykalkulovaná, chladná. Jediná emoce během filmu, kterou jsem zažila, byla radost z vychutnaného pytlíku brambůrků. Myšlenka dobrá, jen škoda, že nebyla zpracovaná nějak jinak.

Láska všemi deseti (2012)

Moc milá pohádka pro dospělé... výborná hlavní hrdinka, mezi párem to jiskří tak, jak má... i když předvídatelné, příjemné takhle při nedělním odpoledni. A navíc jsem taky soutěžila v psaní na stroji... :-)

Úsvit planety opic (2014)

Jak vykonstruované, předvídatelné, povrchní a emočně slabé... silně nadhodnoceno, asi díky efektům? Jinak to nechápu. Na mě až moooc velká komerce.

Žádost o ruku (2012)

Tomu říkám milá, upřímná vztahovka ze života, jakou mám ráda... s příjemnou hudbou a kresbami.... asi to není pro každého, ale mě vyloženě bodnul a protože mi přijde dost podhodnocen, dávám pět hvězd.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Při prvních dílech jsem si říkala: "Ježiš, zmalovaný komerční holky, co si hrajou na dospělý a tváří se strašně důležitě ... " Ale pak mě ten tajuplný příběh tak chytnul, že člověk přestal takové věci, jako sytě rudá rtěnka, vnímat a propadl tomu přijít na kloub, kdo že je ten/ta/to záhadné -A? ...ale jak je obvyklé u záhadných seriálů, napětí se časem vytrácí a příběh se stává tak zamotaným, že ani sami autoři už vlastně neví, co chtěli seriálem říci. Každopádně k odpočinku po náročném pracovním dni oká.

Rivalové (2013)

94 %?? Nedalo mi to a šla jsem se do kina podívat, jakýže film mohl předběhnout Přelet nad kukaččím hnízdem. Po přečtení obsahu bych na to totiž vůbec nešla. A měla jsem se asi držet instinktu. Nevím, jestli je to tím, že mi závodění formulí nic neříká, ale čekala jsem víc... čekala jsem něco hlubšího... a místo toho jsem dostala jen plochý popis o soupeření dvou týpků na kolech. Nějaké to moudro na konci filmu přeci jen padlo, ale toť vše. Emotivně se mě to nikterak nedotklo a film si dávám do škatulky filmů na nedělní odpoledne, když člověk neví coby, zapne televizi, podívá se a za pár dní už si nevzpomene.

V červenci (2000)

Moc příjemně překvapená! Přesně podle mého gusta! Netuctový, vtipný film, který člověk sleduje s neustálým úsměvem na tváři.