• Romantický

Jeff, který žije s mámou (2011)

Film o Jeffovi rozhodně není komedie. Je to milé zamyšlení nad smyslem života, kde dochází i na drama. Jason Segel je ke všemu můj oblíbenec. A minimalistická hudba film hezky doplňuje. Prostě můj šálek... Na konci mi zbyl letmý úsměv na tváři.

Bermudský trojúhelník: Šokující nové záhady (2005) (TV film)

Jmenuje se to šokující nové záhady... ne vysvětlení záhad... zdá se, že většina hodnotitelů nepochopila smysl dokumentu. Mě podobné záhady velmi zajímají a baví mě už jen pro to, že jsou právě nevysvětlitelné. Škoda, že je to jeden z dokumentů, kdy se stále opakují stejné věty dokola. Jinak bych dala i o hvězdu víc.

Život je ples (2012) (seriál)

A mě to bavilo a nestydím se za to. V porovnání se všemi těmi "Růžovkami" a "Ulicemi" a bůh ví, jakými dalšími seriály z české dílny, které jsem si díkybohu raději nechala ujít, byl tenhle seriál zábavný, občas trošku přitažený za vlasy, ale měl myšlenku, několikrát mě dojal a závěrečné moudro jsem si vždy ráda vyslechla... a k tomu všemu jsem si oblíbila i písničku pana Suchého.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Zatím jsem viděla první dva díly a jsem v šoku, cože to má tak vysoké hodnocení... prozatím mi to přijde jako vypočítaný kalkul pro američany s povětšinou hloupým humorem, co hraje na city... nevím, dám tomu ještě dva tři díly a uvidíme... asi jsem poslední dobou zhýčkaná chytrým britským humorem!

Neopouštěj mě (2010)

"Dystopie = myšlenka fiktivní společnosti, která se vyvinula špatným směrem, ...", říká Wikipedie. Musela jsem si ten výraz najít, protože jsem se s ním shledala poprvé v životě. Pustila jsem si tento pochmurný film v pochmurný deštivý den, a tím víc na mě asi zapůsobil. Smutek... beznaděj... nepochopení... smíření...

Tvůj snoubenec, můj milenec (2011)

Mám ráda "slaďáky". Přiznávám. Je to skvělý odpočinek a člověku to na chvilku zamotá hlavu. Ale proč proboha hlavní hrdinové musí být vždy "Kenové" a "Barbie"? Proč prostě Dexe nemůže hrát někdo, kdo alespoň nemá čtverečky na břiše? Takovýmhle modýlkům jsou ty city těžkouvěřitelné. Jinak chvílemi hodně milý film, sem tam i vtipný, ale je tu pár scén a věcí, které bych z filmu raději vymazala.

Něco jako komedie (2010)

Malý velký příběh o jednom klukovi, který si myslel, že nestojí za nic... a až v blázinci přišel na to, o čem je život. Strašně milý film, který překvapil. Ti, co dávají nízké hodnocení, vůbec nic nepochopili...

Piráti na vlnách (2009)

Ač je film plný úžasný hudby a pro Chrise O´Dowd mám vážně slabost, tohle byla dlouhá nudná podívaná na "cool" pařmeny, kterou jsem musela několikrát přerušit a nutit se jí vůbec dokoukat... Kam se při natáčení zatoulal onen chytrý britský humor, který mám ráda?

Generace Singles (2011)

Zajímavé téma, co je mi dosti blízké...ale dalo by se z něj vytěžit daleko víc. Toto je pouze výpověď několika vzorků z Prahy... sesbíráno za jeden rok, alá paní Třeštíková. Ale u tohoto tématu mi nestačí jen výpověď... Co výklad odborníků... psychologů, sociologů...? Podrobněji rozebrat, proč lidé volí tuhle cestu, co se za tím skrývá, čím to je?

Italské námluvy (1994)

Krásná pohádka o osudové lásce... a když se najednou zjeví Robert Downey Jr., všem ženám se snad musí rozzářit oči! :-)