Nespoutaný Django (2012)

Zatím nejlepší film Q. Tarintina (alespoň pro mě). Viděno 3 x v kině. Kdyby se všechny westerny točili tímto stylem tak na ně chodím do kina častěji. Bravo! 100%.

Znovu 17 (2009)

Lehce nadprůměrná americká teanegerská komedie. Viděno: 13.05.2009 (kino).

Skyfall (2012)

Jediná "bondovka" která mě bavila. Javier Bardem = skvělý záporák. Viděno: 26.10.2012 (ČSFD předpremiéra). Mé hodnocení: 85%.

Cesta do pravěku (1955)

Moje srdcová záležitost. Na dobu svého vzniku - rok 1955 - naprosto neskutečné trikové efekty, které ve výsledku vypadají i po letech skvěle a věrohodně. Nemohl jsem se toho filmu nabažit a viděl jsem ho nesčetněkrát. Mé hodnocení: 98%

Naléhavý případ (2010)

Nechci to srovnávat s amatérským filmem, to bych amatéry urazil. To byla hrůza! Mé hodnocení: 10%.

Bůh masakru (2011)

Úžasný herecký koncert na minimálním prostoru. Mé hodnocení: 80%.

Hamlet na kvadrát (2008)

Tak tohle opravdu NE. "Stupidní humor" opravdu nemám v oblibě. Mé hodnocení: 20%.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Ale tak jo no .. Zrovna "odpad" bych nedával. Kdyby tam byl trochu lepší scénář a dialogy (tyhle byly opravdu na hranicí stupidity) tak by to byl i fajn film :-)) . Mé hodnocení: 40% (viděno v TV).

Veselka (1972)

Mé hodnocení: 70%. Viděno: 30.03.2007 (Febiofest 2007).

Vánoce naruby (2004)

Do poloviny filmu to byla docela příjemná podívaná. S úmyslem Luthera neslavit Vánoce jsem se plně ztotožnil :-)