Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Mělo to vypadat jako supersofistikovaná loupež. Proč si ale "profesor" vybral partičku deprivovaných amatérů? Plno nelogičností ani nebudu zmiňovat. Vydžel jsem čtyři díly, víc nemůžu.

Náš přítel (2019)

Ne, promiň Casey, rakovina mě prostě fakt nebaví...

Dexter - Nefér hra (2021) (epizoda)

Scénáristickej fuck up zachraňujou poslední 3 minuty. Ten kluk, kterej udělal nějakej školní test na milion procent, by musel bejt uplně blbej, aby věřil Kurtovi. Dexter ho zachránil, ale pak oba nechali Kurta utýct do lesů? WTF? No aspoň že indiánka pátrá a na něco přichází, to jediný snad přinese nějaký drama, který v týhle sérii kurevsky chybí. Scény s Debrou bych kompletně vymazal.

Maják (2019) odpad!

Nekoukatelná pseudoártová kokotina připomínající produkci ústeckého Činoherního studia.

Duna (2021)

Villeneuve nejdřív natočí takovou bombu jako Arrival a pak tuhle pohádku pro děti...To nedám, ani když se zrovna fakt nudim. To neni DUNA, to je NUDA.

Halloween (2018)

Původně jsem přemejšlel i o čtyřech hvězdách. Úvodní scéna s blázincem je hodně dobrá, film se pak odehrává ve slušnym tempu, napětí se hezky stupňuje. Ke konci, když stará rachejtle číhá na Majkla s puškou se stometrovou hlavní...to už je trochu nuda přitažená za vlasy. Celkově konec je dost odfláklej. Ale tak nějak to nebylo zlý.

Dexter - Průtrž průserů (2021) (epizoda)

Druhý díl o něco horší než první a je to špatná zpráva. Přestal jsem věřit, že se z téhle série zrodí něco Dexterovsky zajímavého. Prostě to připomíná kvanta mrazivo-nuárových netflixovských seriálů.

Radioaktivita (2019)

Promrhaná šance. Marie C-S není materiál na jeden film. Hlavně prosím tu dámu z Íránu, aby se nepokoušela točit film o Einsteinovi.