Metaloví lordi (2022) odpad!

Naprostá sračka plná klišé o metalu. Vykrádačka milionkrát lepšího finskýho Heavy Trip. Nesympatický držky.

Chladnokrevný (2012)

SPOILER. Skvělí herci. Proč to ale zůstalo tak nedořešený?

Potomek (2019)

Stejná story viděná už tak nejmíň stokrát. Vyčerpali snad všechny možná trapno-horrorová klišé.

V nemilosti (2021)

Sandra má v obličeji ještě o něco víc botoxu než Putin, takže nehraje a ani hrát nemůže. Otázka je, proč ji do tohoto filmu obsadili.

96 hodin: Odplata (2012)

Celkem odsejpávající akčňák, ale ten scénář je fakt hodně hloupoučkej.

Po životě - Epizoda 6 (2022) (epizoda)

Jako dlouholetý milovník Rickyho musím říct, že toto už je fakt totální sračka.

Sebevražedný oddíl (2021)

Nestačím se divit, co se dneska v Hollywoodu točí. Aspoň jedna hvězdička za Žraloka a jedna za Krysu. Po dokoukání musim zase snížit na jednu. Někdo tady mluví o nějakym nadhledu. Ale tohle je prostě film pro děti, nebo maximálně puberťáky. A dělá to ze sebe film pro dospělý.

90 minut do smrti (2021)

Naprosto dementní akční film bez akce. Děj, ani "akční scény" nedávají smysl. Scény s Karate/Kickbox/BJJ/MMA vypadají, jako by to točili děti na mobil a přidali náhodné střihy. Lungdren má údajně IQ 160, tak by mě zajímalo co těmito filmy sleduje.

Po životě - Série 3 (2022) (série)

Nechutnosti horší než v Párty Hárd. To už je i na mě moc.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Mělo to vypadat jako supersofistikovaná loupež. Proč si ale "profesor" vybral partičku deprivovaných amatérů? Plno nelogičností ani nebudu zmiňovat. Vydžel jsem čtyři díly, víc nemůžu.