Krvavě rudé nebe (2021)

Tak s tim Jurijem, to je slušnej fuck-up. Čech, jmenuje se Jurij a mluví rusky?

Vřískot (2022)

Vadí mi nelogický jednání postav ve více případech. To řešení prequelů/sequelů/remaků/rebootů přímo v ději filmu taky není žádná novinka.

The Punisher - Roadhouse Blues (2019) (epizoda)

Koukám podruhý. Skvělej Shooter Jennings se svou kapelou. Dokonalej rozjezd druhý série.

Výchozí bod (2014)

Pavědecké...ale hezké. Dobrý herci.

Beast (2022)

Co to je za bordel? Na netliksu 3 verze, Tamil, Telugu, Hindi a všechny jsou nějakej totalně debilní dabing? U filmu je napsáno akční/krimi/thriller, přitom to je nějaka debilní bláznivá komedie? Dávam jednu hvězdu aspoň za ten tanec. Ale je to muj první a poslední bollywood.

Rozhodnutí nebo život (2022)

Kokotina non+ultra. Pokud tvůrci chtějí něco vykrást, jako třeba KRUH, tak se na něj mají aspoň podívat, případně přečíst předlohu. Tady mi fakt nejsou jasný 3 věci. Proč takový filmy někdo točí? Proč to někdo (netflix) platí? A proč jsem na to čuměl? (skoro až do konce?)

Seveřan (2022)

Vykastrovanej Barbar Conan. Dávám aspoň jednu hvězdu za tu roztomilou digitální lišku.

Útok z hlubin (2018)

Naprosto zběsilá šílenost. Akční pohádka o několika hodných Rusácích. Nevím, jestli mám dát odpad nebo pět hvězd...Dávám pět.

Jack Ryan: V utajení (2014)

Dalo se dokoukat...Ale je to strašně nudnej film se strašně nudnou brutální akcí. Borovice nemá charisma, Najtly hraje klasicky otravnou snoubenku. Díky Costnerovi a Branaghovi jedna hvězda navíc. Jo a super product placement - ty hodinky jsou fakt cool.